כך תדעו איזה פרח לבחור עבור איזה אירוע

משלוח פרחים ביבנה והסביבה יכול להתבצע באופן שרירותי, אך אתם בהחלט יכולים לבחור ולשלוח פרחים בהתאמה מושלמת לתחושותיכם. הכירו את מצעד הפרחים והמשמעויות אותן הם משדרים:

ורד – ורדים הם אולי הפרחים המוכרים ביותר כאשר מדברים על אהבה ורומנטיקה. כל עוד אתם רוצים להביע אהבתכם לאדם ספציפי ובטח אם מדובר על אהבת חייכם, ורדים אדומים יעשו את העבודה בשלמותה. ורד אדום יעיד על אהבתכם העמוקה, ורד לבן ישדר אהבה תמימה וטהורה ורד ורוד יעיד על הכרת תודה, כתום יסמל תשוקה ואילו ורד סגלגל יסמל את אהבתכם ממבט ראשון. רצוי לשלוח זרי פרחים ליום הולדת השזורים מורדים אלו למי שהיחסים אתו הם רומנטיים אלא אם תשלחו ורד צהוב אז יעיד הפרח על חברות כנה אמתית ואכפתית.

זר ורדים

חרציות – כדי להעביר מסר ברור כי אתם נאמנים, כדאי לשלוח חרציות. זר פרחים זה משדר את נאמנותכם הרבה עבור מקבל הזר, כך שזר זה יכול להיות בין זוג אוהבים אך גם בין 2 אנשים המקיימים חברות אפלטונית.

גרדניה – זר פרחים השזור מגרדניה מייצג מתיקות וטוהר ועשוי להצביע פעמים רבות על אהבה סודית שטרם התגלתה לרוב. אם אתם שוקלים לבצע הזמנת זר פרחים מסוג גרדניה, השתדלו לשלוח אותו למי שמוצא חן בעיניכם והייתם רוצים לפתח את הקשר לממדים נוספים. זר הגרדניה מעיד על הצהרת כוונות בצורה מרשימה, יפה ואלגנטית.

צבעוני – הצבעוני מגיח עם בוא האביב ומעיד על חברות עמוקה לצד רומנטיקה בקשר שבין בני זוג. צבעוני אדום מעיד על הצהרת אהבה כנה, צבעוני צהוב יעיד על אושר והבעת חיבה כך שזר צבעוני יכול בהחלט להעיד על אהבתכם , הערכתכם הכנה הן במישור הרומנטי אך לא רק, זר צבעוני מעיד גם על אהבה בחברות אפלטונית.

shutterstock

זר פרחים יוצא מגר הרגיל.

לא רק זרים סטנדרטים הם הדרך לשדר תחושות ולהעביר מסרים מאחד לשני. אם אתם מבקשים להעביר מסר באמצעות זר מרשים וייחודי אתם יכולים לעשות זאת במגוון דרכים ובין היתר לשלוח דובי מפרחים לאישה היולדת. עוד אתם יכולים לארגן אותיות פרחים ולכתוב באותיות קידוש פורחת את אשר על ליבכם ומה שבנפשותיכם. היכולת לשלוח זר מרשים שאינו מוכר לרוב ולחדש למקבל הזר, היא יכולת מרשימה שלבטח תפתיע את מקבל הזר.

נכתב באדיבות: נופר – פרחים בראשון לציון