פיקסלס

סוגים שונים של סידורי פרחים

סידורי הפרחים הפופולריים ביותר עשויים מזרי ורדים – הפרח הכי רומנטי שיש שנחשב לסמל הבלתי מעורער של האהבה. מומלץ לכן לשדרג את החוויה, למשל לרכוש זר ורדים מיוחד בצבע אדום בצורת לב כדי לסמל תשוקה. סידורי פרחים פופולריים נוספים הם סידורים שולחניים מסחלבים שונים או מצמחים טרופיים, למשל סידור בצבעי פסטל שמתאים לאירועים באווירה קלאסית ועדינה.

 

שילובים שונים בסידורי פרחים

עקרונית ניתן לשלב איזה פרחים שתרצו בסידורי הפרחים שלכם, אבל יש כאלה שנחשבים לשילובים מנצחים. למשל, ורדים וליזיאנטס בגוונים משלימים של ורוד ולבן שמתאימים לאירועים עדינים כמו חתה ובת מצווה. כמו כן, ניתן לשלב פרחים שונים באותה הצבע כדי ליצור הרמוניה מבחינת הגוון. אפשרות נוספת היא לשלב זנים שונים של אותו הפרח בצבעים שונים או דומים, למשל סוגים שונים של ורדים ועוד.

 

ומה עוד?

כדי ליצור את האפקט המתאים מומלץ לעשות שימוש בסידורי פרחים בגדלים שונים, למשל זר בגודל ענק על שולחן המכובדים וזרי פרחים זהים בגודל מוקטן בשולחנות האחרים. אופציה נוספת היא לעשות שימוש באותו סידור פרחים בכל השולחנות ולהוסיף לו הפתעות, למשל בלוני הליום, דובונים, מארז של פרלינים, סלסלה של פינוקים ועוד.

 

אז מה בוחרים?

בחירת סידור הפרחים לאירוע תלויה אך ורק בכם בהתאם לאווירה שרוצים ליצור. למשל, אירוע שמתקיים בחלל גדול מצריך אלמנטים עיצוביים מרשימים וגדולים במיוחד. כמו כן, יש להתאים את צבעי הפרחים לסגנון העיצובי ואין דומה סידור פרחים כפרי לסידור אלגנטי. סידורי הפרחים אולי נחשבים לאלמנט יחסית שולי באירוע (אחרי האוכל, הבגדים ועיצוב האולם), אבל הם בהחלט יכולים לעשות את ההבדל בין אירוע בנאלי לאירוע מקורי שלא יישכח.

 

אז מה עושים?

הדרך הטובה ביותר לבחור סידורי פרחים לאירועים היא לפנות לחנות פרחים מקצועית. חנות פרחים כזו מעסיקה שוזרי פרחים מנוסים שיודעים להתאים את הסידור לאירוע לפי בקשתכם. מומלץ לפנות לחנות פרחים שמפעילה גם אתר אינטרנט וזאת במטרה אחת – כדי לחסוך הרבה זמן ולראות מראש איזה סידורי פרחים לאירועים אותה חנות מציעה.

בנוסף, פנייה לחנות פרחים מאפשרת ליהנות מפינוקים נוספים שנדרשים באירוע שלכם, למשל זרי ראש, זרי כלה, קישוטים לרכב ואפילו נרות, עציצים ואגרטלים. המשמעות היא שאתם מקבלים את כל השירותים הנדרשים בתחום הפרחים במקום אחד, כלומר חוסכים בכך הרבה זמן וכסף.