צילום: יח"צ

סקר שכר הינו למעשה סוג של מחקר שמבוצע אודות השכר בתחום ההייטק, תוך מתן פירוט והתמקדות במשרות השונות ועל פי שנות הניסיון של העובדים השונים. המטרה של סקר שכר הייטק היא לתת תמונת מצב מדויקת יותר לגבי השכר של עובדי ההייטק, תמונת מצב שיכולה לסייע לכל מי שעוסק בתחום, בין אם הוא מעסיק, בין אם הוא מועסק ובין אם הוא מחפש עבודה או שוקל ללמוד את התחום.

כיצד? איך הכלי הזה עוזר לכל אחד? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

שימוש יעיל למנהלים בהייטק

אם אתם מנהלים חברת הייטק, אתם בוודאי יודעים כי הכוח האנושי הוא החשוב ביותר בחברה שלכם, ואתם חייבים לשמור עליו. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אנשי המקצוע הטובים יישארו בחברה שלכם, ותוכלו לשמור על עובדים מרוצים, מסופקים ופרודוקטיביים יותר, עליכם להיות בטוחים כי אתם מציעים להם בדיוק את אותם התנאים שיציעו להם בחברות מתחרות, או יותר מכך.

סקר שכר הייטק מאפשר לכם להבין היכן החברה שלכם עומדת מול המצב במשק, לעומת חברות מתחרות, ומאפשר לכם להציע לעובדים שלכם את התנאים הטובים ביותר וכך להיות בטוחים כי אתם מהווים מוקד משיכה לעובדים איכותיים, ולא תאבדו את הכוח הכי חזק של החברה שלכם לטובת המתחרים.

שימוש יעיל לעובדי הייטק

אם אתם עובדים בתחום ההייטק ולא בטוחים האם אתם מקבלים את השכר המתאים לכם, לא מקבלים את התנאים הנכונים עבור התפקיד שלכם ובכלל, רוצים לדעת כי אתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם כתמורה לעבודה אותה אתם מבצעים, סקר שכר הייטק הוא הפתרון עבורכם.

סקר שכר איכותי ומקצועי יאפשר לכם ליהנות מקבלת נתונים מדויקים ונכונים על התפקיד שלכם ועל השכר הממוצע בתחום לאותו התפקיד, בהתבסס על שנות הניסיון שלכם בו, כך שתוכלו להבין האם בשיחת המשוב השנתית יש לכם מקום לבקש העלאה בשכר או שאולי הגיע הרגע לחפש מקום עבודה אחר ולבדוק את האופציות השונות העומדות לרשותכם.

שימוש יעיל לסטודנטים

אם אתם סטודנטים למדעי המחשב או כל תחום דומה ורוצים להיות בטוחים כי ברגע שתתחילו לחפש עבודה בהייטק תוכלו להיות חשופים למשרות הטובות ביותר ולתחומים שיפרסו בפניכם אופציות טובות לקריירה העתידית שלכם, סקר שכר יכול לסייע לכם מאוד.

בעזרת סקר שכר תוכלו לראות אילו תחומים הכי מתאימים לכם גם מבחינת השכר בתחום והציפיות שלכם מהעבודה בתחום. תוכלו להבין מהו הניסיון שיידרש מכם כדי להגיע למשרות להן אתם מצפים וכך תוכלו לבחור תחומי התמחות או פרויקטים בקלות רבה יותר ולהיות בטוחים כי אתם חושבים לא רק על ההווה, על תקופת הלימודים שלכם, אלא גם על העתיד ועל העבודה שלכם בתחום ההייטק.

כך סקר שכר הינו כלי יעל ושימושי עבור כל מי שמתעסק בהייטק, וכל אחד יכול למצוא בו את השימוש הנכון והאידיאלי ביותר עבורו, ואת היתרונות הרבים שהוא יכול להעניק לו באופן אישי.