הגבס הוא חומר זול למדי. בכמה שקלים אנחנו יכולים לקנות שקית מכובדת של אבקה להכנת גבס. למעשה הגבס בכלל מגיע אלינו מעולם אחר. אנחנו מכירים אותו בעיקר מתחום הרפואה. שם הוא משמש כמובן לצורך קיבוע גפיים בעת שבר או סדק בעצם הגפה. עם השנים, התברר כי הגבס הוא חומר נוח מאוד מהרבה בחינות והוא עשוי להתאים גם לצרכי שיפוצים בבית. הוא גמיש, ניתן ליצור אתו מגוון צורות ועיצובים, הוא מתייבש מהר והוא חזק ואיכותי. 

קבלנים רבים ממליצים היום על הגבס בגלל היתרונות הרבים שלו. נמנה להלן את יתרונותיו של הגבס.

דיד דקו עבודות גבס דגמי 2019

עיצובים בגבס – למה זה כדאי?

הגבס הוא חומר בעל יתרונות רבים מאוד ולא לחינם קיימת ההמלצה לעצב בעזרתו את הבית.

  • עיצוב מהיר – העיצוב בעזרת הגבס הוא עיצוב מהיר כאשר תוך שעות ספורות ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. זה עשוי לכלול הוספת קירות, הנמכת תקרות לצורך התקנה של תעלות מזגן, יצירת מדפים בנישה חיפוי קיר בגבס לפני צביעת דירה ועוד.
  • עיצוב נקי – העיצוב בגבס הוא עיצוב מרשים מאוד הנושא אופי נקי ונעים לעין. בכך הוא למעשה מתאים את עצמו לסגנון העיצוב העכשווי העושה שימוש בקווים נקיים וחלקים עם עיצובים מינימליסטיים.
  • עיצוב יוקרתי – העיצובים בגבס יוצרים תוצאה יוקרתית ומרשימה פי כמה וכמה מכל עיצוב אחר או תוספת של רהיט. התוצאות המדהימות מדברות בעד עצמן.
  • עיצוב לא יקר – מי שרוצה לשדרג את הבית וליהנות ממראה חדשני אך בלי להשקיע בזה הרבה כסף, יכול ללכת על עיצובים בגבס. היוקרה של הגבס הוא בלי כל השוואה לעלות החומר.

עיצובים בגבס – חשוב לדעת

כשאתם פונים אל קבלן שיפוצים מוסמך לצורך ביצוע עבודות גבס, אתם חייבים לשים לב כי הגעתם אל איש מקצוע אשר אכן מנוסה בעבודות שיפוצים מן הסוג הזה וכי הביצוע אכן יהיה מושלם. עבודות גבס שלא נעשות כמו שצריך, פוגמות מאוד בתוצאות ולמעשה אין כאן את כל היתרונות של הגבס אותם מנינו לעיל.

כשאתם פונים אל איש מקצוע בקשו להתרשם מהאפשרויות השונות, סגנונות ועיצובים של עבודות אותם ביצע וכך תיטיבו להחליט על העיצוב הנבחר שלכם.

דידי דקו עבודות ושיפוצים בגבס

אמרתם יוקרה, אמרתם Ddeco

אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שתבצע עבורכם עבודה יוקרתית, ותשפץ עבורכם דירות יוקרה או בתי יוקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר – Ddeco הינה הכתובת המדויקת עבורכם. עבודות שיפוצים שאנחנו מבצעים הן תמיד איכותיות ללא פשרות. כאשר אנחנו משפצים דירות ובתי יוקרה, הלקוחות שלנו מקבלים מוצר מוגמר איכותי וייחודי, שמעניק להם את איכות החיים המיטבית לאורך שנים רבות.