צילום pixbay

מהבטחה גדולה לכאוס סבוך של משווקים ומפרסמים

שיווק באינטרנט הוא בעצם מכלול של פעולות הממנפות את התקשורת הקלה והמהירה שניתן לייצר בין אנשים באמצעות הרשת. במחי מייל אחד, יכול כל עסק להגיע למיליוני לקוחות פוטנציאליים, ובמחי פוסט מרגש אחד יכול העסק להיחשף לעשרות אלפי לקוחות חדשים בפייסבוק. העניין הוא, שכאשר היכולות הללו זמינות עבור כל עסק ועסק, מתחיל להתפתח כאוס סבוך שבו מתקשה העסק הבודד לבלוט מעל כולם ולייצר פעילות שיווק אפקטיבית. התוצאה היא, שעסקים רבים מאוד "שופכים" כיום מיליונים על פעילויות שיווק באינטרנט מבלי שהם מצליחים לייצר תוצאות משמעותיות לטובת פעילותם העסקית.

תהליך אבולוציוני המתקדם אל עבר עידן ההתמקצעות

המצב הזה כל כך מאכזב, במיוחד לאור ההבטחה הגדולה של האינטרנט לעסקים קטנים ובינוניים ולאור העובדה שרשת האינטרנט באמת מציעה הזדמנות חדשה שלא הייתה קיימת עד כה, ויכולה בהחלט לשנות את עולמו של העסק. יחד עם זאת, נראה כי מדובר בתהליך טבעי ולגיטימי בתוך תהליך ארוך טווח של התייצבות התחום של שיווק באינטרנט בתוך עולם השיווק הכולל. זה התחיל בעסק שיכול היה להעלות מאמר קצר עם ביטויי מפתח, ובתוך יומיים היה כובש את המיקום הראשון בגוגל, המשיך באינספור עסקים שמעלים אינספור מאמרים רק כדי ליהנות מהתקווה לתפוס את אותו המיקום, וזה כעת מגיע לשלב בו עובר השיווק באינטרנט מתחום עשה זאת בעצמך, לתחום מקצועי שיש לנהל באמצעות אנשי מקצוע, כמו כל ענף ותחום כלכלי אחר.

יודעים לעשות את העבודה

בתוך התחום הזה, תופסת מסה מדיה עמדה מרכזית בעיצוב תחום השיווק באינטרנט, כאחת משחקניות השיווק המובילות אונליין בישראל. לרשות מסה מדיה צוות מומחים מעולם השיווק, הפרסום והטכנולוגיה, וארגז כלים עמוס ומגוון באמצעותו יודע המשרד לייצר את התוצאות הטובות ביותר בכל ערוצי הפרסום והשיווק אונליין, ועבור כל סוג של עסק בכל גודל ובכל רמת תקציב.

למידע נוסף בקרו באתר: https://www.masamedia.co.il/