.

הופעת קוסם למבוגרים היא אירוע מרגש, מלהיב וממגנט ואפשר לקיים אותו באולם סגור, על במה פתוחה או בבית. ישנם אירועים רבים שיכולים לספק סיבה להזמנת מופע קסמים למבוגרים, החל מיום הולדת לסבא ועד לערב חברה מפואר. גם ימי גיבוש יכולים להסתיים באקורד מהנה בתור הדובדבן שבקצפת שישאיר לעובדים טעם של עוד.

מה מחכה לכם במופע?

מופע קסמים ביבנה מביא אתו שלל ניחושים באשר מה שהולך לקרות שם העל הבמה. ככל שמדובר על מופע שמיועד למבוגרים אז ניתן לשער שכוכב המופע יתייחס לקהל באופן מעט שונה מאשר הוא מתייחס לילדים. קהל מבוגר הוא מן הסתם יותר אינטליגנטי ולא קל לעבוד עליו כמו על ילדים קטנים. על כן הקסמים יהיו ברמה מעט יותר מורכבת והקוסם יבצע את המיטב על מנת לגרום לקהל להתפעל מהמופע ולהשתאות פשר הלהטוטים. נוסף על כך, הומור הוא חלק בלתי נפרד מהמופע, והקוסם משתמש בו במגוון דרכים שיגרמו לקהל להשתעשע. מומלץ שלא למצמץ אפילו לשנייה שכן אתם עלולים לפספס את הקסם. חשוב להיות מרוכזים וממוקדים וליהנות מהמופע.

מה עלול לקרות לכם בעקבות השתתפות במופע?

ראשית, כדאי לשמור על כל חפצי הערך שלכם כי הם עלולים להעלם באופן מסתורי במהלך המופע. מדובר על אמן חושים שמסוגל לקרוא את מחשבותיכם, וגם אם אתם סקפטיים אז אחרי המופע הזה כבר תאמינו שיש דברים שאין להם הסבר. כמובן שבתום המופע יחזירו לכם את כל ה"אבידות" ותחזרו הביתה בריאים ושלמים.

לאחר ניסיון של כ-20 שנה בקוסמות פיתח מישל עשרות קסמים ואחיזות עיניים שאת חלקם תוכלו לראות במופע שלו. חלק מהטריקים הם מתוחכמים מאוד ולכן מתאימים בעיקר לקהל של מבוגרים. היתרון במופע למבוגרים הוא באפשרות ליצור שיח אמתי עם הקהל. אמנם הקהל ה"טבעי של קוסם הוא ילדים, אך יש לזכור שכל מבוגר היה פעם ילד בעצמו.

קסמים רבים מבוססים ל בחירה של קלף מסוים או בחירה של מספר שרק אתם יודעים אותו, ותמיד הקוסם מצליח איך שהוא לגלות את המספר ש"רק אתם יודעים". כמובן שלא נגלה לכם את הטריק אך אתם בהחלט מוזמנים לחוות את הקסם דרך המופע של מישל אמן החושים.

מומלץ להזמין את המופע מראש ולא להמתין לרגע האחרון, ניתן לערוך את המופע באולם, אך גם במקומות אינטימיים יותר. המופע מתאים גם לוועדי עובדים וימי גיבוש.

אזור קבצים מצורפים