אחסון דירות זה תחום שמאוד קל לקרוא ולהבין בשפה פשוטה וברורה. תוך כמה דקות אפשר לדעת קרוב ל 90 אחוז (פחות או יותר) ממה שיש לדעת על כל נושא זה, כדי לבחור באמת באופן עצמאי ובביטחון עצמי את הטוב ביותר עבורכם. כמובן איש איש לפי כיסו והעדפותיו.

אחסון תכולת בית

הטקסט הבא לא מן הנמנע שישאיר כמה שאלות פתוחות או נושאים לא מלובנים אבל הוא בהחלט ממצה את כל המידע הרלוונטי על אלמנט שאולי חשוב מכל על התנאים ההכרחיים לשמירה אופטימלית על תכולת הדירה שלך.

אני רוצה לדעת מי האחראי?

נעזוב רגע את כל הנזקים או הפחת שיכול להיגרם במהלך העברת התכולה מהדירה למחסן ובחזרה (או לדירה חדשה) ושוב לא נדבר פה על הנזק שיכל להיגרם מסידור חפצים שגוי ביחידת האחסון כל אלה נרגמים ישירות ע"י חברת ההובלה ועובדיה ואינם קשורים לחברת האחסנה כלל.

במילים אחרות נפריד בין הנזק הנגרם במהלך הובלת התכולה, סידורה והוצאתה בסיום שלו אחראית אך ורק חברת ההובלות לבין הנזק הנגרם לתכולה במהלך תקופת האחסנה שלו אחראית אך ורקחברת האחסון.

מה עלול להשתבש?

או, זה השלב המעניין, בעוד שרוב הלקוחות חוששים מגניבות, פריצות, העלמות חפצים ונטייה של קרטונים וציוד "ללכת לאיבוד" עקב אכילס של כל אחסון תכולת הדירות הוא תנאי האחסון שמתחלקים לשניים: נזקים חיצוניים ונזקים פנימיים לרכוש.

נזקים פנימיים: אבק, עובש, חרקים, עכברים, עש, תולעי עץ, ג'וקים, תחב, לשלשת ציפורים, פיצוץ צינור או קצר חשמלי ודליקה בתוך המבנה.

נזקים חיצוניים: התמוטטות מבנה בשל פגעי סופות, רטיבות שיטפונות ודליפות מגשם וסערות, שריפת אש ממבנה סמוך, ונזקים הנגרמים משרב וחמסין כאשר התקרה אינה מבודדת מחום.

נזקי חום לוהט בקיץ הישראלי

אחסנת תכולות הרגישות לטמפרטורה גבוה כדוגמת רהיטים, תמונות אלבום, מכשירי חשמל, מסכים, ציורי שמן, מחשבים ועוד המצויים אצל בכל דירה סטנדרטית מצריכה חשיבה זהירה היכן ואיפה הכי כדאי לאחסן אותם.

רק מבנה בטון מבודד חום כמו בדירה שלכם, גגות המחסנים העשויים מפח, קלקר, איסקוריט ופולימר לא מעניקים את המעטפת הדרושה להגנה ואינם מבודדים בשום פנים ואופן במאת האחוזים, עלכם לדרוש ולהתעקש שמה שמציעים לכם יהיה שירותי אחסון דירות במבנה בטון בלבד. 

 

משתלם לשלם בתשלומים...

בואו נבהיר משהו, אין שום סיבה שבעולם שתחויבו לשלם על כל תקופת האחסנה מראש ולא משנה לכמה זמן אתם באים במיוחד שבתחום האחסון אף אחד לא ממש יודע מתי בדיוק הוא יעזוב את המחסן, אם זה בשל קבלן השיפוצים שלא מסיים בזמן או שאתם נשארים בחו"ל לעוד שנת עבודה, אם בגלל שלא מצאתם דירה או בגלל כל סיבה שהיא, חפשו חברת אחסנה שמאפשרת תשלום שכירות מחסן חודשי, כל חודש בחודשו בלי התחייבות ובלי הגבלות. בהצלחה!