כיום יש המון סוגים של תוספות שיער במגוון מחירים מסוגי שיער שונים ובשיטות חיבור שונות. כאן במאמר תוכלי לקבל רקע על סוגים שונים של תוספות שיער:

 תוספות שיער

תוספות שיער סינטטי – שיער סינטטי הוא למעשה שיער לא אמיתי ונחשב לפחות איכותי בתחום, ונשים בוחרות בו לרוב בגלל המחיר, שהוא זול יותר משיער אמיתי. למעשה, בשיער סינטטי, התוספות לא יחזיקו מעמד זמן רב, לעומת תוספות שיער אמיתי, גם אם במקרים רבים התוספות משולבות של שיער סינטטי עם שיער אמיתי.

תוספות שיער אמיתי – מדובר בתוספות איכותיות יותר ונשמרות לזמן רב, במקרים רבים גם תוכלי ליהנות מתוספות שיער אמיתי איכותיות גם כמה שנים. אולם, חשוב לציין כי יש כמה סוגים של שיער אמיתי. יש שמייבאים שיער אמיתי אירופאי שנחשב לאיכותי יותר בשל המזג אוויר שם, ויש שמייבאים מארצות אחרות כמו שיער הודי או אסייתי שגם נחשב לאיכותי ובדרך כלל זול יותר. התוספות הכי איכותיות אלו התוספות של שיער אירופאי. ועליהן נפרט:

 

  • תוספות שיער אירופאי – תוספות שיער איכותיות מאוד, ולא זולות, כלומר מדובר בתוספות יקרות ואיכותיות ברמה גבוהה מאוד. התוספות האלו מגיעות ממוקמות שונים באירופה. אחד המקומות שלאזר מביא ומייבא מהן שיער זה אוקראינה שם מזג האוויר כה טוב לשיער וגם סוג השיער שם איכותי, רך ועדין, והתוספות שמגיעות משם הינן ברמה גבוהה מאוד. עוד חשוב לציין כי רצוי לבחור בשיער אירופאי שגם לא עבר על מיני טיפולים כימים כמו צבע לשיער וכדומה, כדי שהשיער יהיה בתולי ונעים.
  • תוספות שיער הודי – אלו תוספות שיער שמגיעות מהודו ומתאימות לרוב הנשים. מדובר בתוספות איכותיות ונוחות לשימוש
  • תוספות שיער סיני – לא מתאים לכל סוגי השיער וקצת יותר קשה לעבוד איתו, מאחר והוא פחות מתאים גם לאוכלוסייה בישראל.
  • שיער רמי – תוספות שיער מלאכותי יחד עם שיער אמיתי. מדובר בשיטת חיבור מיוחדת שבה השיער המלאכותי מסוגר על השורשים בצד מסוים אחד וקצוות השיער בצד השני, מה שמאפשר לו להישמר זמן רב יותר והוא נראה טוב יותר משיטות אחרות.

למידע נוסף על ההבדל בין שיער טבעי למלאכותי לחצו כאן.

אז איך בוחרים תוספות שיער?

  • שיער בתולי – דבר ראשון שחשוב לשים לב אליו זה איכות השיער. ככל שהשיער יהיה בתולי יותר, כך שלא עבר צבע או חומרים כימיים, אין ספק שהוא יהיה איכותי יותר וטוב יותר לשימוש. התוצאה של שימוש בתוספות שיער בתולי תהיה גבוהה וטובה.
  • מהיכן מגיע השיער – כמו שכבר נאמר, רצוי לבחור תוספות שיער מאזורים שונים ואיכותיים, כמו אירופה. כשמייבאים שיער מאירופה נהנים משיער איכותי בשל הגנים שם ובשל האקלים הנוח שפחות פוגע בשיער כמו בארצות חמות יותר ונזקי השמש.
  • קבועות או זמניות – לפני שעושים תוספות שיער, חשוב להבין למה הן ישמשו אתכן בעצם. כלומר אם את רוצה תוספות שיער קבועות לזמן רב ואף לשנים קדימה, רצוי שכן לבחור בתוספות שיער איכותיות ויקרות יותר, שיעניקו לך את התוצאה המושלמת לאורך זמן ורצוי שכן לבחור בשיער טבעי בלבד. אולם, אם את רוצה לעשות תוספות שיער לרגל משהו חד פעמי, כמו אירוע כלשהו, או משהו זמני לתקופה של כמה חודשים בלבד כמו ירח דבש וכדומה, לא בהכרח צריך ללכת על התוספות היקרות ביותר בשוק, ואפשר לשלב תוספות שיער טבעיות עם סינטטיות ובכך אולי לחסוך כסף רב.