"תרבות לישראל" היא העמותה שבשש השנים האחרונות טיפלה בסבסוד ובשינוע אירועי תרבות ואמנות בכל רחבי הארץ (בדומה לאמנות לעם בזמנו)

את האירוע פתח ראש עיריית יבנה מר צבי גוב ארי בברכה לנוכחים. ראש העיר ספר על התנופה הגדולה בה נמצאת העיר בתחומי הדיור, החינוך, ובעיקר בתחום התרבות הקרוב ללבו שבא לידי ביטוי בשנים האחרונות בהקמת היכל תרבות שוקק פעילות ומופעים בכל תחומי הבמה, ובהקמת אמפיתיאטרון המאפשר להביא את גדולי האמנים להופעות בעיר.

באירוע זה באו לידי ביטוי האהבה הגדות והכרת התודה של מנהלי התרבות מחד והאמנים מאידך לאנשי הצוות של תרבות לישראל, על עבודתם המסורה במהלך השנים לקידום התרבות בפריפריה, ועל הירתמותם לגיוס ושינוע אמנים בימי "צוק איתן" לכל מקום יישוב בטווח הטילים

על הבמה עלו והופיעו והביעו את רגשי הוקרתם האמנים: יעל לבנטל, דב נבון, דן שפירא, ואביו מולי שפירא (המנחה המיתולוגי של התכנית בילוי נעים בגלי צה"ל)  שמעון מימרן והרכב "שירים באשדודית" הרכב "קומיקזה" ועוד רבים וטובים.

את "תרבות לישראל" תחליף חברת "תרבות לפריפריה" וכל הנוכחים הביעו תקווה כי הגוף החדש יפעל באותה אהבה מסירות וגמישות מחשבתית לטובת קידום התרבות בכל רחבי ישראל