בית הספר נמלא חגיגיות, גווני כחול לבן הקיפו את הכל. צוות ביה"ס בניהולו של יהודה מסינגר הפיק הפנינג מרהיב ועשיר, אליו הוזמנו כל ילדי גני החובה של החינוך הממלכתי דתי ביבנה.

ביחד עם גשמי הברכה שירדו, הציפו את בית הספר עשרות ילדים והורים.

באדיבות בית ספר אביר יעקב

setImageBanner('7ac5757a-d18c-4c2e-82c7-f7d40a1cf8ff','/dyncontent/2017/12/12/20467d86-4612-49fd-a8e8-466494a1b637.gif',3015);

בעמדת הכניסה המקושטת בלונים, המתינו לילדים צוות ביה"ס, שקיבל את פניהם בחיוך ובחולצה במתנה. בתוך מתחם ההפנינג נהנו הילדים מפעילויות שונות: פינות יצירה, משחקי ספורט אתגריים, משחקי חשיבה, בינגו ויצירת תעודות זהות ישראליות. הילדים וההורים התפנקו גם ב"כיבוד ישראלי"- מנות פלאפל ושתיה, מרק חם ופופקורן. הילדים תועדו ע"י צלם מגנטים, אשר צילם את הילדים וההורים על רקע תפאורה ברוח הכרזת קום המדינה, לצד דמותו של דוד בן גוריון. הערב נחתם בהופעה משעשעת של אמן הבלונים "אדון בלון".

גורמי פיקוח, גננות גני הילדים וההורים הביעו התפעלות מהנעשה בבית הספר, מהחידושים הרבים, מתוכנית הלימודים העשירה שהוצגה וממראה בית הספר המתחדש.

באדיבות בית ספר אביר יעקב

יו"ר ועד ההורים הבית ספרי, לימור אמסילי, מסרה את תודתה על ערב שיא מאורגן ומסודר למופת, בהשקעה עד הפרט האחרון ובאווירה משפחתית וחמה.

מנהל בית הספר, יהודה מסינגר, הודה לכל הצוות שנרתם עשה ועושה ימים כלילות להצלחת הערב המיוחד מתוך ראייה חינוכית מדהימה.

נראה כי בית הספר אביר יעקב באמת מתחדש!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו