ראש העיר, צבי גוב-ארי: "אנו עוסקים בפיתוח הייחודיות ותכניות העשרה בבתי הספר תוך חשיבה ועשייה פדגוגית, רגישות לצרכי הפרט ומענה מיטבי לכלל אוכלוסיית התלמידים בעיר. איחולי הצלחה לכל ילדי הגנים לקראת המעבר לבית הספר, נסייע בכל הנדרש להורים הנרגשים. נבטיחכם כי נעשה למען היום כי יבוא בו ילדכם יסיימו את לימודיהם ויישאו עימם יכולות שתאפשרנה נתיבים של פריצת דרך והצלחות".

 עמרם כהן

עיריית יבנה תפתח בימים הקרובים את ההרשמה לתלמידים העולים לכיתות א' לשנה"ל תשע"ט. ההרשמה תתאפשר באמצעות אתר האינטרנט העירוני החדש. עם פתיחת הרישום, ייפתחו אזורי הרישום לבחירה מבוקרת. השנה מחדשת העירייה ופותחת להורים את האפשרות לרישום ילדים באופן מבוקר לבתי ספר ממלכתיים דתיים בכל רחבי העיר. המרחב העל-איזורי יכלול השנה את בתי הספר אביר יעקב, הרמב"ם, יחידני ונועם. כמו כן יכלול המרחב האיזורי את בית ספר הממלכתי ביאליק לטבע. המרחב הצפוני לבחירה מבוקרת כולל את בתי הספר הממלכתיים בן-גוריון, ביאליק, פרדס צפוני, מעיין ורמות ויצמן. המרחב הדרומי כולל את בתי הספר הממלכתיים לאה גולדברג, יצחק שמיר, יצחק רבין, אלברט איינשטיין וביאליק.

 

הרישום לבתי הספר ייערך מתוך מרחבי הבחירה והוא יתבצע במהלך תקופת הרישום באמצעות מערכת הרישום באתר העירוני בלבד. חשוב לציין כי הרישום באינטרנט יתאפשר לתושבים אשר כתובת המגורים המופיעה בתעודת הזהות עדכנית. תושבים חדשים או תושבים שכתובת המגורים אינה מעודכנת בתעודת הזהות שלהם מוזמנים לעיין בדרכי הרישום המופיעים באתר העירוני.  

 

בימים אלה נערכים ימים פתוחים בכלל בתי הספר, על מנת שההורים יוכלו להתרשם מהעשייה החינוכית, מייחודיות בית הספר וסגלי ההוראה לקראת רישום ילדיהם. מועדי הימים הפתוחים מתפרסמים באתר העירוני.

 

אגף החינוך יפעיל עמדת רישום לסיוע להורים ללא גישה לאינטרנט שיפעלו בימים רביעי, 17.1 ו-24.1 בין השעות 18:00-16:00 במשרדי האגף שברחוב הנשר 11.

 

בעירייה מבהירים כי רישום במועד מהווה תנאי הכרחי לקליטת התלמיד במוסד החינוכי  המבוקש וכי העירייה עושה כל שביכולתו להיענות לבקשות ההורים תוך ראייה מערכתית כוללת. עם זאת, במקרים של רישום שלא במועד השיבוץ ייעשה על בסיס מקום פנוי בלבד.

 

מידע והנחיות רישום מופיעים במידעון שהופץ להורים בימים אלה, באתר העירוני ובפייסבוק.

 

לידיעת ההורים - בבתי הספר פועלים צהרונים לכיתות א'-ב' של הרשת למרכזים קהילתיים. על מנת להבטיח את מקום הילדים בצהרון יש לבצע רישום דרך האתר במועד הרישום בלבד. ניתן לקבל פרטים באתר העירוני ובמשרדי הרשת בטל': 08-9439491.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו