קייטרינג

שבתות חתן יכולות להופיע פעמיים בחייו של אדם: כאשר הוא מגיע לגיל מצוות וכאשר הוא מתחתן. בשני המקרים המשמחים האלו נהוג לחגוג שבת משותפת עם המשפחה וחברים קרובים, בקידוש בבית הכנסת ולפעמים גם בארוחות משותפות.

שירותי קייטרינג לשבתות חתן

לאוכל איכותי וטעים יש חשיבות גבוהה באירועים משפחתיים ובמיוחד בשבתות, בהן הסעודות מהוות חלק ניכר. לכן בשבתות חתן כדאי להיעזר בשירותי קייטרינג חלבי מקצועי המגיע עם המלצות וניסיון בשבתות חתן. קייטרינג כזה ידע להנחות אתכם לגבי כמויות ומנות אהובות וידאג לבשל עבורכם מנות טעימות שיוסיפו ניחוח מיוחד לשבת המשפחתית המיוחדת שלכם.

 קייטרינג חלבי מתאים לקידוש גדול לאחר התפילה וגם לסעודות השבת ובמיוחד לסעודת שלישית. באמצעות קייטרינג חלבי תוכלו להוריד מעצמכם את הצורך להתעסק עם קניית מוצרים, בישול ואפייה ולהתרכז בשמחת האירוע ובאירוח לבבי ומסביר פנים. בחלק מן המקומות, תוכלו להזמין גם שירותים נלווים, כמו אספקת כלים, מלצרים, פלטות חימום, שירותי עריכה, פינוי ושטיפת כלים וכן הלאה. ההמלצה שלנו היא להזמין את שירותי הקייטרינג החלבי לשבת החתן שלכם, מצוות שומרי שבת וכשרות, כדי שלא תיתקלו בבעיות ובאי הבנות במהלך השבת עצמה.

תפריט מגוון ומנות טעימות

כדי שתוכלו לבחור מנות מתאימות לטעם האישי שלכם, כדאי לפנות מראש לשירותי קייטרינג המציעים תפריט עשיר ומגוון, הכולל מנות מכל הקטגוריות המתאימות לשבתות: מנות ראשונות, מנות עיקריות, קינוחים, סלטים ומנות מתאימות לקידוש.

קייטרינג חלבי מוצלח במרכז ובעל ניסיון, יוכל להציע בתפריט מגוון פשטידות, מאפים, קישים, לזניות ופסטות, לצד דגים, לחמים, רטבים וממרחים שונים. בנוסף, יהיו סלטים מסוגים שונים, חמים וקרים וכמובן מבחר גדול של קינוחים טעימים ומרשימים שהוכנו מחומרי גלם איכותיים ונשמרו בתנאים מתאימים עד למועד ההגשה.

 

רוצים לשמוע על יתרון נוסף לקייטרינג חלבי לשבתות חתן? ברוב המקרים יישאר מספיק אוכל, כך שתוכלו ליהנות ממנו גם אחר בבית, כשכל האורחים ילכו.

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו