משרדי מור וזאני נכסים, המשרד המקומי המצליח לייעוץ ותיווך נדל"ן, מרחיב את שירותיו ולרגל כך הם גם עברו למשכנם החדש ברחוב שדרות דואני 46, צמד לבנק הפועלים. השבוע נערכה במקום הפתיחה הרשמית וקביעת המזוזה נעשה על ידי הרב חיים יוסף אברג'ל, בנו של הרב יורם אברג'ל זצ"ל. בני משפחה וחברים הגיעו לערב ובין האורחים היו גם הלקוחות המרוצים, שהגיעו לכבד את המשרד שהגשים להם חלום בדרך לקניית או מכירת הדירה שלהם. "עבורי זה היה ערב מאוד מרגש" אומר מור וזאני "היו אנרגיות טובות ובעיקר התרגשתי לראות את הלקוחות שלנו, שהגיעו לפרגן ולהגיד מילה טובה. זה לא מובן מאליו ומאוד מחמם את הלב. אנחנו כבר ארבע שנים בתחום והמשרד שלנו גדל, היום אנחנו עובדים עם חמישה סוכנים וגם מספר הלקוחות גדל. לכן הרגשנו צורך לעבור למקום מרווח ונוח יותר עבור הלקוחות שלנו".

במשרדי מור נכסים תוכלו למצוא מספר מחלקות, אשר ילוו אתכם וידאגו לקדם עבורכם את העסקה היעילה והטובה ביותר.

יח"צ

יועצי הנדל"ן מחולקים לפי אזורי התמחות והם אלה שיפעלו עבורכם בשיווק הנכס ועד למכירתו או מנגד במהלך רכישת הדירה ועד לקבלת המפתח. במשרדים יש שתי מחלקות חשובות להשלמת התהליך: מחלקת עסקים ומחלקת תעשייה ומסחר, המתמחה באיתור וזיהוי נכסים מתאים ולפי צורכי הלקוח.

בנוסף ישנה מחלקה משפטית, אשר מלווה יד ביד את המוכרים והקונים בכל ההליך. הלקוחות מספרים על ליווי אישי, צמוד ומסור.

הצוות יעמוד לרשותכם ללא התחייבות בכל שאלה ובקשה בתחומי הנדל"ן השונים, בהליך של קנייה או מכירת הנכס.

יח"צ

"עשרות לקוחות נהנים בכל שנה מתהליך רכישה ומכירה של הדירה שלהם. אנחנו לא עוזבים את הלקוחות עד לקבלת מבוקשם תוך בירור צרכים קפדני. חשוב לנו מאוד ששני הצדדים יהיו מאושרים ומחוייכים ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים" מסכם מור.

יח"צ

יח"צ

יח"צ

 יח"צ

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו