חגיגה ביבנה. מועדון הפועל ״תדיראן״ באר שבע התארח היום באירוע חנוכת האצטדיון העירוני ע״ש יצחק ג׳קי לוי בעיר, בהשתתפות נשיאת המועדון, הגב׳ אלונה ברקת. במסגרת האירוע נערך משחק ידידות בין שחקני הקבוצה הבוגרת למכבי יבנה. 

יח"צ

ראש העיר, צבי גוב-ארי אמר בטקס כי "יצחק (ז'קי) לוי, שוער העבר של מכבי יבנה היה מסמליה היפים של מועדון מכבי יבנה, ספורטאי מופת שגדל בעיר יבנה ויחד עם חבריו הנמצאים עימנו כאן היום הוביל לוי את הקבוצה המקומית מליגה ג' ועד לעלייה ההיסטורית לליגה הלאומית". 

יח"צ

"אלפי ספורטאים, נשים גברים וטף פעילים וביבנה ''אורח חיים בריא ופעיל'' אינו רק סיסמא כי אם דרך של חיים. גאוותי במאות הכדורגלנים המשחקים בליגות השונות ובאלפי הספורטאים בענפים האחרים. אנו נמשיך לטפח ולהקים מתקני ספורט וקהילה, נמשיך להשקיע בספורטאים הצעירים".

"תודתי והערכתי לגב' אלונה ברקת נשיאת מועדון הפועל ב"ש אלופת המדינה ולשחקנים, לעובדי עיריית יבנה והרשת למרכזים קהילתיים על המסירות הרבה, לצוות המחלקה לספורט בראשותו של שאול דוד, לאנשי הביטחון והשיטור ולכל מי שעמל על אירוע יפה זה".

והיה גם משחק, שהוכרע במחצית הראשונה עם 1:4 מוחץ של באר שבע על היבנאים, אך כמובן שזה היה החלק הפחות חשוב באירוע הנפלא.

קפטן מכבי יבנה, תומר בן חיים, אמר לאחר האירוע: "למען האמת המשחק זה הדבר הכי פחות משמעותי והכי פחות חשוב בערב הזה.
היה ערב יפה מאוד ומרגש מאוד, היה לנו השחקנים הכבוד והעונג לתת כבוד ולהיות שותפים לערב כזה ולכבד את זכרו של שוער העבר ג׳קי לוי. כל הכבוד למארגנים ולכל מי שלקח חלק בערב הזה. לי אישית בתור קפטן הקבוצה היה כבוד גדול להוביל את הקבוצה הנוכחית בערב הזה לעיניי משפחתו של ג׳קי לוי, ראש העיר וכל שחקני העבר הגדולים שהגיעו".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו