צילום יח"צ

אמש נבחר חבר מועצת העיר, אלי מזוז, לשמש כיו"ר סניף הבית היהודי בעיר וכנציג המפלגה לבחירות המוניציפאליות.
אלי מזוז: "אני מודה לכל החברים והשותפים לדרך על האמון שנתתם בי ובדרכנו המשותפת, יש כאן גרעין של שותפים אמיתיים לדרך. כשהדברים באים ממקום של אמת ורצון לפעול, לשנות ולהיטיב אני סמוך ובטוח שבכל דרך בה נלך נעשה ונצליח.
סניף הבית היהודי בראשותי הוא הבית של כולם. אנחנו פועלים יחד כעשר שנים בכל התחומים בשותפות מלאה עם התושבים. אנו פועלים בתחום החינוך, בתחום החברתי - קהילתי, בתחום התרבותי. כשחלק מהפעילות מופנית גם לאלו שידם אינה משגת. אני משתדל להיות אוזן קשבת לכל מי שפונה אליי ומשתדל לסייע בכל עניין בו אוכל.
קיימנו מאבק בנוגע לפרויקט "מחיר למשתכן" למען הגדלת היצע דירות קטנות ברות השגה למען הצעירים והצלחנו להגדיל את כמות הדירות הקטנות עבור הצעירים, העלינו את תקציבי תנועות הנוער והמלגות לסטודנטים, פעלנו ודחפנו להקמת בית ספר ממ"ד חדש לתפארת, בנינו גרעין עם פעילות ענפה פעלנו לחידוש והקמת קומה שניה למבנה סניף בני עקיבא  ועוד.
אני מברך על כך כי הבית היהודי ביבנה הוא הבית של כולם. במשך הזמן זכיתי להכיר תושבים וחברים רבים מכל גווני הקשת שהפכו שותפים אמיתיים לדרך.
נמשיך בעשיה מכל הלב, ניתן את הלב ליבנה ונמשיך לעשות טוב כמו תמיד."

בתום הישיבה נקרא אלי מזוז ע"י חלק מחברי הסניף להתמודד גם לראשות העיר. קריאה שבאה מתוך אמירה שיבנה צריכה רענון ורוח צעירה שרואה את התושבים לנגד עיניה. מזוז ענה בתגובה כי אינו פוסל התמודדות גם לראשות העיר. כמו כן ,הוסיף מזוז כי ימשיך לפעול להרחבת השורות דבר שטבעי לו ולעיר יבנה.

דורון מלכה: "אני רוצה לברך את חברי חבר מועצת העיר אלי מזוז על היבחרו לתפקיד יו"ר הסניף ונציג המפלגה לבחירות המוניציפאליות. אלי הוא שליח ציבור פעיל ונמרץ שמהווה אוזן קשבת לתושבים ומסייע כפי יכולתו. אין לי ספק כי אלי הוא המתאים ביותר לתפקיד וימשיך להנהיג ולהוביל בצורה הטובה ביותר את המפלגה. המפלגה בראשותו של אלי מהווה בית לכל גווני הציבור דתיים חילונים ומסורתיים הפועלים יחד למען העיר ואני הדוגמה הטובה ביותר לכך. אני מקווה ומאמין כי אלי ירוץ גם לראשות העיר, אני חושב שאחרי ניסיון של 10 שנים במועצת העיר ועם ניסיונו הפוליטי הרחב כיום גם בכנסת, הגיע הזמן להוביל את יבנה קדימה".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו