ארונות הזזה

מומלץ לבדוק אפשרות לחצוב בקיר

רק חציבה בקיר של 60 ס"מ לפחות תאפשר לכם ליהנות מארון הזזה ללא גריעת נפח בחדר. הארון ימוקם כשהוא המשך ישיר של יתר קירות החדר, ולא בולט החוצה מקיר ספציפי. רכישת ארון בעל ממד עומק נמוך מ- 60 ס"מ אפשרית כאשר לא ניתן לחצוב כלל בקירות הבית, ועדיין מעוניינים בחיסכון במקום. במקרה כזה מומלץ שממדי האורך והרוחב יהיו גדולים בשביל לפצות על ממד העומק הצר יחסית.

מומלץ להשתמש בארון בשביל להשביח את הצבעים בעיצוב הבית

ארון הזזה יכול להיות מודפס, או בצבע חד גוני. כאשר הוא מודפס – אתם נהנים משפע דוגמאות עיצוב מהפנטות, חלקן הדמיות מחשב וחלקן תעתיקים מדויקים של ציורים מפורסמים, לרבות דמויות וצילומים פנורמיים של ערים גדולות. בחירה בדוגמה מודפסת מאפשרת לכם להציג אומנות בחדר בלי לתלות אפילו תמונת קיר אחת בחלל.

ארונות הזזה

ניתן להשתמש בארון כמראת הטיפוח בחדר

שימוש כזה נחשב לאקסקלוסיבי במיוחד כאשר עמדת האיפור שלכם נמצאת ליד הארון, ואז יש לכם גישה נוחה לביגוד, איפור ומראת קיר. כאשר דלת הארון היא מראה אתם נהנים ממראה ענקית שתשמש אתכם לטיפוח וסידור הופעה. ניתן לבחור מראה צבעונית, בגוונים רבים, או להתבסס על המראה השקופה הרגילה והמוכרת.

ארונות הזזה

ניתן להשתמש בארון כהתקן דמוי מזווה

ישנם ארונות הזזה לבית עם קומת מדפים עליונה מופרדת מזו המרכזית. הדבר מאפשר לכם להשתמש בקומה האחרונה שלו כמזווה לאחסון תכולה לטווח ארוך. בחלק מארונות ההזזה – ישנם חלקים עליונים על דלתות עליונות המופרדות לחלוטין מהדלתות המרכזיות להזזת הארון לצורך מימוש מטרה זו. הדבר מאפשר לכם לאחסן כל דבר שלעניות דעתכם צריך להיות מאוחסן בגובה רב, כשהתכולה בטוחה ואינה ניתנת לגישה ממוקדים אחרים בארון.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו ל-א. א ארונות לקבלת מידע נוסף בנושא ארונות הזזה!