אבירן פרין, עיתונאי באיזור הדרום, לא האמין שיבלה יומיים רצופים בחדר הלידה במרכז הרפואי קפלן: אחותו, מעיין כלפון, תושבת יבנה, ואשתו, נטע, תושבת קרית מלאכי, ילדו בהפרש של יממה את ילדיהן והיתה אווירה משפחתית לחלוטין במחלקת יולדות. מעיין ונטע שיערו שיילדו בתאריכים סמוכים אחת לשנייה אך התפללו שהלידה לא תהיה באותו יום כדי שיחגגו ברית מילה בימים שונים. התינוק של נטע, לביא, 'המתין' יממה לאחר לידתו של אליאל, תינוקם הראשון של מעיין ואלמוג.   


אבירן, האח והבעל המאושר, אמר כי שתי הלידות היו בחוויה טובה מאוד ותומכת של הצוות הרפואי בחדר הלידה בקפלן. "אשתי נטע הקפיצה אותי באמצע עבודה. נסעתי הביתה ומיהרנו לקפלן, כמו בלידה הראשונה. הצוות הרפואי היה צמוד אלינו והיה קשוב אלינו, וזה חשוב מאוד עבור היולדת ובני המשפחה.  ההורים שלי נרגשים מאוד משלושת הנכדים וממתינים בע"ה לנכדה...".   

 

מעיין, אחותו של אבירן, סיפרה כי היא ונטע ילדו בהפרש של 26 שעות. מעיין, סטודנטית לחינוך, ילדה את תינוקה הראשון אליאל ביום שבת 27/5 בשעה 12:00 בצהריים במשקל 3.900 ק"ג ונטע, עובדת רכש, ילדה את תינוקה השני לביא ביום ראשון 28/5 בשעה 14:00 במשקל 3.100 ק"ג.

"היום הקובע היה בהפרש של 3 ימים והתפללנו שלא נלד באותו היום כדי שהברית תהיה בימים שונים, וכך היה", מתארת מעין. "עברתי לידה לא פשוטה והצוות היה מדהים. לקראת סוף הלידה הוציאו את בעלי ואמא שלי החוצה ונכנסו 8 (!) אנשי צוות וסייעו לי. במהלך האשפוז במחלקת יולדות אחי, אבירן, שלח הודעה בוואטסאפ  המשפחתי שהם הגיעו לחדר לידה. ישר הגעתי אליהם ונטע כבר הייתה בתהליך לידה. עודדתי אותה והמיילדות ראו אותי ולא הבינו מה אני עושה שם. הסברתי שעכשיו הגיע התור של גיסתי ללדת... תוך שעה התינוק היה בחוץ. שתינו הינו בבית מאושרות עם משפחותינו והתינוקות החדשים בערב שבועות".

 

אבירן נראה מאושר ביותר והעלה פוסט שיממה אחרי שהיה דוד בפעם הראשונה הוא הפך לאבא בפעם השנייה. "ההורים שלנו רצו מהחדר שלי לחדר של נטע והאחיות עזרו להם מאוד. רצינו להודות בחום לצוותים הרפואיים בקפלן על השירות הנהדר ועל האפשרות של בני המשפחה להתארח בכיף ולהכיר את שני התינוקות החדשים ", סיכמו אבירן, אשתו נטע ואחותו מעיין. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו