פעילות נחושה של בלשי משטרת ישראל אתמול, הביאה למעצרם של שני אחים, תושבי הדרום בגילאים 30 ו-34, בחשד להתפרצויות לדירה וגניבות כלי רכב שאירעו לאחרונה באשדוד, אשקלון וגדרה. בתום פעילות בעקבותיהם נעצרו השניים כשברשותם רכוש ורכב שנגנבו זמן קצר לפני כן בעיר יבנה. מעצרם של השניים הוארך בבית המשפט במספר ימים.

 

"משטרת ישראל משקיעה רבות בכל הקשור להגברת ביטחונו של האזרח. לא נחסוך באמצעים ובמשאבים על מנת להגן על הציבור ורכושו, ומנגד נפעל למיצוי הדין עם אותם עבריינים הפוגעים בו", נמסר מהמשטרה.

 

שני תושבי הישוב תל שבע שבדרום נעצרו אתמול בשעות הבוקר על ידי בלשי המשטרה וזאת זמן קצר לאחר שפרצו על פי החשד למספר דירות בעיר יבנה, גנבו מהמקום רכוש ורכב בו נמלט אחד מהחשודים חזרה לדרום ושותפו בעקבותיו ברכב בו הגיעו למרכז. בלשי תחנת המשטרה באשדוד עקבו אחר השניים והביאו למעצרם בעת שאלו נעצרו בפקק תנועה דרומית לקריית גת. אחד החשודים שניסה להימלט עם הרכב הגנוב, הבין במהרה כי כוחות המשטרה צרים עליו ועל כן פרק מתוך הרכב והחל נמלט רגלית אך נתפס ונעצר לאחר מכן. שני החשודים הועברו לתחנת המשטרה באשדוד שם נחקרו ונכלאו. מעצרם של השניים הוארך בבית המשפט עד יום א' הקרוב לטובת המשך החקירה.

 

צילום: דוברות המשטרה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו