כיום אפשרי ואף מומלץ לרכוש ריהוט משרדי לא סטנדרטי ולאפשר לעובדים גם ליהנות מפריטי ריהוט יפים, גם לישיבה או לעבודה בנוחות וגם לשלב את שני אלה עם העיצוב של המשרד כולו.

כסאות משרד למשל הם עולם ומלואו. יש סוגים רבים, גדלים או מידות מגוונים. כאשר העובדים יכולים לבחור כל אחד את הכיסא שהכי נוח לו ומתאים לצרכים שלו ולנתוני הגוף שלו - אין ספק שעל מנת שהישיבה הממושכת בעבודה תהיה נוחה ובריאה, אנו נצטרך לחשוב מעט יותר לעומק לפני שקונים כסאות משרדיים שיישארו אתנו לשנים ארוכות.

כיום נוטים לרכוש עבור עובדים כסאות מחשב עם תמיכה לגב באמצעות רשת חזקה, שכן חשוב שהעובד יישב בנוחות לאורך יום העבודה ( ומדובר בלא מעט שעות ), כסאות מחשב צריכים להתאים בגובה שלהם לגובהו של העובד, להתאים לגובה של שולחנות כתיבה ולהיות נוחים לעבודה ממושכת עם מחשב או טלפון. שילוב זה יאפשר ישיבה נוחה ובריאה שלא תעייף את העובד לאחר זמן קצר. אחד הטרנדים והחידושים המרכזיים של השנה הם הכיסאות הארגונומיים, המאפשרים תמיכה מעולה לגב התחתון, ריפוד נוח וחסין אש, הטיות ונעילה בכל זווית וגובה.

פריטי ריהוט מיוחדים ונוחים לעבודה

גם כסאות מנהלים בתקופה זו הם כסאות מעוצבים, יפים ונוחים ואי אפשר שלא לשים לב שהם בעלי מראה מפואר ויוקרתי וכמובן מתאימים למבנה הגוף על מנת למנוע כאבים או חוסר נוחות בזמן העבודה. נושא יחסית חדש בעולם הריהוט המשרדי הוא שולחנות כתיבה חשמליים - המתכוונים לגובהו של העובד או לתנוחת הישיבה שלו, מה שמאפשר לו להתאים לנוחיותו את סביבת העבודה. מכיוון שכיום ידוע שכאשר העובד יושב בנוחות קל לו יותר לעבוד ולכן הוא עובד יותר טוב. הרבה מעסיקים משקיעים מאמץ ניכר לספק לעובדים את התנאים הטובים ביותר לעבודה. שולחנות כתיבה בהתאמה אישית הם אחת האפשרויות החדישות והטובות ביותר לשם כך.

עוד נושא נוסף שניתנת לו תשומת לב רבה כיום הוא נושא האחסון על ידי מדפים לאחסון ציוד משרדי. אפשר למצוא שלל מדפים או פתרונות אחסון נוחים, יפים, איכותיים ומעוצבים וזאת על מנת שאפשר יהיה להניח בצורה מסודרת את כל הפריטים שצריכים להיות בהישג ידם של העובדים. אפשר לבחור מדפי מתכת יפים או כל סוג של מדפים למשרד שיהיו בעלי שטח אחסון רב ככל האפשר. כאשר בוחרים רהיטים למשרד תוך מתן תשומת לב לסוג שלהם, לגודל שלהם ולמראה שלהם - אין ספק שיתקבל עיצוב שהוא גם מרהיב ומיוחד וגם כזה שיספק לעובדים את תנאי העבודה היעילים והפוריים ביותר עבורם למשך יום העבודה.

 

המאמר נכתב בחסות  officeshop – ריהוט משרדי – מומחים בריהוט בהתאמה אישית

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו