כ-2,000 צופים זכו אתמול לצפות במופע מרגש שקצר תגובות מצוינות ומופע הדרן ארוך במיוחד של הזמר שחיבק את הקהל וזה החזיר לו באהבה גדולה. לפני המופע בירך ראש העיר את הקהל והודה לו על האמון והבחירה לבוא ולהינות ממופעי תרבות ביבנה בכלל ובאמפי בפרט.  "הנוכחות שלכם כאן ממחישה את ההחלטה הנכונה שקיבלתי לפני חמש שנים להקים בעיר אמפי. היו שפקפקו בכך כפי שפקפקו כאשר הקמנו בעיר את היכל התרבות ולאחרונה את הקונסרבטוריון. אנו חוגגים את שנתה השבעים של העיר ובחודש מאי הפעילות באמפי תתחדש ואני מבטיח שנעניק לתושבים ולאורחינו מהערים הסמוכות תוכנית אירועים מהטובות ביותר", אמר גוב-ארי.

אברהם טל הוכיח פעם נוספת שהוא נמנה ברשימה המובילה של הזמרים הטובים בישראל. במשך שעתיים הוא שר וניגן עם הלהקה את כל להיטיו המוכרים, הירבה לשתף את הצופים בסיפורים שמאחרי השירים ואפילו ניהל "סמול טוק" משעשע מעל הבמה עם ראש העיר, צבי גוב-ארי שישב בשורה הראשונה. באמצע ההופעה זיהה טל את ראש העיר בקהל ופנה אליו בבקשה. "אני חייב שתגבה אותי", ביקש הזמר "כאשר נכנסתי לאמפי ניגש אליי שומר וביקש שאזיז את הרכב. אמרתי לו 'אל תדאג, יש לי אישור מראש העיר'. השומר אמר שהוא מתכוון לבדוק את זה". הקהל הגיב בתשואות. רגע שיא נרשם כאשר טל שר יחד עם קרולינה וזהבה בן את השיר "אדם צובר זכרונות". נראה שטל נהנה מכל רגע על הבמה ביבנה, פירגן לקהל והבוקר אף פירסם פוסט מיוחד על המופע ביבנה בדף הרשמי שלו בפייסבוק. 

כאמור, המופע נערך במסגרת פסטיבל בציר חדש שיוזמת העירייה בחג הסוכות ונמשך שלושה ימים. היום (שני) ומחר יימשך הפסטיבל ברחבת היכל התרבות עם מופעים לילדים ולכל המשפחה, תאטרון רחוב, סדנאות, מופעי מוסיקה ועוד שלל הפתעות (17.30-22.00). בהיכל התרבות תתקיים הערב ההצגה המוסיקלית "סימני דרך" על חייה של נעמי שמר בהפקה משותפת של עיריית יבנה והתאטרון הלאומי הבימה המציינים יחד 70 שנים לעיר ו-100 שנים לתאטרון הלאומי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו