טיפ לבחירת פרגולות אלומיניום מעוצבות

פרגולות אלומיניום הינן פתרון הצללה אולטימטיבי איכותי ודקורטיבי שתפקידו להצל שטחים חיצוניים ולהפוך אותם למוצלים, קרירים ונעימים לשהייה. פרגולות אלומיניום מומלצות מאד הן כמוצרים עמידים והן כמוצרים מעוצבים. לפרטים, פנו לגולן מערכות בטלפון מספר 077-9972345!

כך תבחרו את ארונות הבית שלכם

ארונות הבית תמיד היוו חלק עיקרי בעיצובו. ניתן לאחד אותם בחדר ארונות או לפרוס אותם בחדרי המגורים והשירות השונים. ישנם בתים בהם משלבים את 2 השיטות ויוצרים אזורי אחסון נרחבים. ניתן לבחור בין ארונות הזזה מודפסים, ארונות פתיחה עם 2+ דלתות או ארונות כוורת ללא דלתות. לפרטים, א.א ארונות לשירותכם: 053-8097118!

כך תאתרו דלתות בית עמידות וגם מעוצבות

דלתות פנים למינטו פותחות לכם את כל האפשרויות לעיצוב בית חסר תקדים. בדלתות אלו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים: מגוון צבעים רחב, מגוון עיצובים לזכוכיות הדלת, ומגוון אפשרויות לידיות פרזול. לחברת DOORS & FLOORS מגוון רחב של דלתות פנים למינטו מדוגמות. לפרטים נוספים: 077-9965070.


בחירת חלונות פרופיל בלגי – כך עושים את זה נכון

גם לחלונות בביתכם ישנה השפעה על לא מעט משתנים, בחירת החלונות עשויה להשפיע על האור הנכנס לחלל , על מה שהחלל משדר וכן על העיצוב כולו. לכן אנו ממליצים על חלונות בלגיים מאלומיניום. חלונות אלו הם השילוב האידיאלי בין דקורטיביות , נוחות ואיכות. שימוש באלומיניום כחומר גלם העיקרי לחלונות מבטיח לכם את עמידות החלונות לאורך זמן יחד עם עיצוב ייחודי ומרהיב ותפעול קל פשוט ונוח.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו