חברת הספורט-טק הבינלאומית LSports, אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי משפחת לזר המקומית מספקת מגוון רב של מוצרים מובלים בתעשיית הספורטס דאטה. החברה מספקת נתוני ספורט בזמן אמת ליותר מ-60 ענפי ספורט שונים, מערכות ניתור וניהול נתונים, מוצרים ראשונים מסוגם בתעשייה המייצרים טיפים וויזואליזציות ומסתמכים על טכנולוגיות כגון AI ו-CV, ועוד.

החברה אשר מעסיקה למעלה מ-100 עובדים באשקלון, עובדת במודל עבודה היברידי כמקובל בשוק, מודל אשר מאפשר איזון בין עבודה במשרד לבית. מייעדת את שנת 2022 לצמיחה משמעותית הן מבחינה עסקית והן מבחינת גיוסי כח אדם טכנולוגיים איכותיים. עד לסוף שנת 2022 החברה מתכננת לגייס למעלה מ-40 עובדים למגוון רחב של משרות .

מלי בנטאטה, HR Business Partner at LSports: "אלספורטס יוצאת דופן בשוק העבודה האשקלוני. אנחנו נמצאים ברשימה מאוד מצומצת של חברות הייטק בדרום ולשמחתנו יש לנו את היכולת להציע לעוד אנשים בסביבה לקדם את הקריירה שלהם באווירה משפחתית, נעימה ומאתגרת טכנולוגית, וכל זה ליד הבית. תעשיית הספורט דאטה נמצאת בתהליך צמיחה מסחרר בשנה האחרונה. בזכות הזינוק בדרישות למוצרינו, בשנה החולפת מספר העובדים בחברה גדל ביותר מ-40 אחוזים ואף עברנו למשרדים חדשים, 500 מטר מהים, עם עיצוב חדשני וספורטיבי שתואם את אופי החברה."

למשרות הפנויות בקרו באתר