מאות משפחות צעירות הגיעו בשבועיים האחרונים למרכז המבקרים "תדהר על הפארק" ולעיריית יבנה כדי להירשם למבצע הדירות לצעירי העיר. כ-200 מתושבי העיר ובני משפחותיהם עלו בהגרלה, והגיעו ביום שישי שעבר לכנס המכירות של שכונת המגורים "תדהר על הפארק".צעירי יבנה קונים בית, כל הקודם זכה

וכך נמכרו בתוך פחות משעה וחצי שני הבניינים האחרונים בפרויקט ועוד מספר דירות שנוספו למבצע, 55 דירות בסך הכל. יש לציין כי במבצע הוצעו תחילה 50 דירות בלבד, אך לבקשת ראש העירייה צבי גוב ארי הוסיפה החברות 11 דירות נוספות בבניין אחר בפרויקט.

"כיושב ראש הוועדה לקביעת תנאי הסף לפרויקט הדיור לצעירים וכאחד שפעל עבור קידום פתרון לזוגות הצעירים", אמר השבוע חבר המועצה אליהו מזוז, "שמחתי לשמוע כי נוספו עוד 11 דירות עבור הזוגות מלבד 50 הדירות שהוקצו לכך מראש. כמו כן אני רוצה לברך את הזוגות שזכו בהגרלה ואת ראש העירייה וחברת תדהר שקידמו את העניין. בעזרת ה' אמשיך לדחוף עבור קידום פרויקטים נוספים עבור הזוגות הצעירים ובתקווה שיהיו במחירים זולים יותר".

גוב ארי עצמו מסר: "יבנה מהווה מוקד משיכה לצעירים ורושמת הישגים בכל תחומי החיים. הפרויקט הזה מהווה בעבורי יישום והגשמה של אחד היעדים שהצבתי לעצמי והוא להחזיר את צעירי יבנה אל העיר. זהו אחד הפרויקטים היפים והאיכותיים הנבנים כיום בעיר".פרויקט תדהר, לפני שבוע

ועוד אמר גוב ארי: "במאמץ משותף ועם הרבה רצון טוב של חברת תדהר הצלחנו להגיע לסיכום על הקצאת 61 יחידות דיור לרווחת הזוגות הצעירים ותושבי יבנה בלבד. תהליך אישור התוכניות נעשה בצורה יעילה ומהירה והקריטריונים אושרו במועצת העירייה. מדובר בפרויקט מיוחד במינו ובשם תושבי העיר אני מבקש להודות לחברת תדהר על שיתוף הפעולה".