איזו חגיגה זו הייתה! עיריית יבנה חנכה בטקס חגיגי את האמפי-פארק החדש שהוקם בהשקעה של למעלה מ-16 מיליון ש"ח וכולל במה מרשימה, קונכייה אקוסטית - מתקן ארכיטקטוני מרשים המכסה את הבמה ומעניק למקום מראה מדהים, ו-4,000 מקומות ישיבה, מתוכם 2,000 בכסאות ישיבה ו-2,000 במדשאה מטופחת.

את האירוע פתח המנחה אלי אלוש, מנהל הרשת למרכזים קהילתיים שהודה לתזמורת הקונסרבטוריון העירוני בניצוחו של ראובן גוטמן על ביצוע מדויק לשיר ''הללויה''. לאחריו עלה לברך מנכ"ל מפעל הפיס, אלי דדון ששיבח את שיתוף הפעולה הפורה בין העירייה ומפעל הפיס לקידום התרבות והפנאי בעיר. לאחר הקרנת סרט קצר על העיר, עלה לבמה ראש העיר, צבי גוב-ארי שהדגיש בנאומו את תנופת הפיתוח והפריחה בעיר בשנים האחרונות. גוב-ארי ציין כי גידולה של העיר וקצב האיכלוס בשכונות החדשות הוא חסר תקדים בהיקפו וכי עד שנת 2015 תצמח העיר ב-62%. "בפרק זמן קצר יחסית הוקמו בעיר שני בתי ספר המונים כ-900 ילדים בכל-אחד מהם, 28 גני ילדים חדשים, מרכז קהילתי, בית כנסת, אמפי-פארק, שדרוג איצטדיון הכדורגל, היכל ספורט חדש ועוד. יש בעיר הזו תמהיל תושבים שאין באף עיר אחרת, פסיפס אנושי של אנשים נפלאים האוהבים את עירם", אמר גוב-ארי וזכה לתשואות הקהל. "אני שמח לחנוך הערב את האמפי-פארק שיאפשר לתושבי העיר ליהנות ממופעי תרבות ברמה הגבוהה ביותר ובמרחק קצר מהבית". גוב-ארי הודה למארגנים ולעובדי העירייה שפעלו במרץ להצלחת האירוע.  
בהמשך העניק ראש העיר תעודות הוקרה מיוחדות למספר אנשים אשר הובילו את פרויקט הקמת האמפי-תאטרון: למתכנן האמפי, האדריכל נתנאל בן-יצחק, לאגף ההנדסה בראשות מהנדס העיר, דוד שטרית, סגנו פנחס טרבלסי והאדריכל יונתן לובל, למפקח על הבנייה, חיים קול, ולקבלנים חיים ורסנו ורועי שטרן. 
לאחר שלב הנאומים עלה לבמה הזמר והמנטור שלומי שבת שהלהיב את הקהל עם להיטיו הגדולים, ביניהם השירים בגלל הרוח, אבא, הרי את מקודשת, החוף של טרפטוני, תנו לגדול בשקט, שתדעי ועוד. הקהל שלא נשאר אדיש הצטרף לשבת בשירה ובריקודים. שבת פנה לקהל הרב במהלך ההופעה "אני רוצה להודות למארגנים ולראש העיר על הזכות שהענקתם לי להופיע בפניכם בפתיחת המקום המרשים והיפה הזה".