סרטון סקס נועז במיוחד מופץ בימים האחרונים בליווי תמונות פנים של תושבת יבנה. רבים היו סבורים כי מדובר באותה צעירה כיוון שקיים דמיון בין הבחורה שבסרטון לבין אותה תושבת יבנה. 
צבע השיער דומה וגם גוון העור, אך פניה לא נחשפו בסרטון והיום, בחרה אותה צעירה להגיב בנושא ולהכחיש כי יש לה קשר לסרטון המדובר.
-
בעמוד הפייסבוק שלה היא כתבה: "חשבתי עם עצמי לפני שאני מעלה את הפוסט, לאחר מחשבות מלווים בלבטים והרהורים, החלטתי שזה הדבר הנכון לי לעשות. הודעה זו מיועדת לאדם המבחיל והבזוי שעוקב אחרי בצורה אובססית בפייסבוק ושדאג להפיץ סרטון פרונוגרפי בקבוצות בוואצפ מצורף יחד עם תמונות מהפייס שלי עם מדים ועם אנשים אחרים ואמר תחת הכותרת של הסרטון שזו אני מצולמת בסרטון הדוחה הזה. אז אלף, זה הכי בהיר כשמש, שזו לא אני. לידיעה, אם כבר דאגת לפרסם סרטון כזה, לבחורה הזונה המצולמת, אין קעקוע בגב, לי יש, אבל היייי בטח לא שמתי עליך, לא התייחסתי אלייך וברור שלא היית איתי ככה שאת המידע הזה אתה לא ידעת ימעפן. דבר נוסף הניסיון שלך לפגוע בי בדרך כ"כ ילדותית פתטית ועלובה פשוט מוכיחה כמה אפס מאופס ושפל אתה. אגב, תלונה כבר הוגשה במשטרה, התיק הועבר להונאה ברגע שיהיה לי פרטים שלך אתה הולך לקבל כזאת תביעה ולא בבימ"ש לתביעות קטנות. רק לידיעה טיפש מטומטם, מעשים כאלה יכולים לגרום לתוצאות בלתי הפיכות לאנשים חלשים, באדם חזק כמוני לא תצליח לפגוע!!! בהצלחה סמרטוט ועוד ניפגש."
-
חשוב לזכור כי לפני שאתם מעבירים סרטונים כאלה מדובר באנשים שנפגעים מכך, סרטונים מסוג זה מצולמים לא פעם בלהט הרגע והנשים המצולמות מבקשות למחוק את אותם סרטונים או לשמור אותם באופן פרטי אך בכל זאת הם מצליחים להגיע למספר רב של אנשים באמצעות הוואטסאפ והקבוצות השונות. במקרה המדובר, הקעקוע של הצעירה הציל אותה והיא ככל הנראה לא אותה צעירה שמופיעה בסרטון, אך הנזק שהיה עלול להיגרם אם היה מדובר באותה בחורה היה עצום ולכן תחשבו פעמיים לפני שאתם משתפים סרטונים מסוג זה או מקשרים אותם לאנשים מסוימים.