כתבה: שרון בן שלמה
תמרה כהן, דוגמנית יבנאית מצליחה ומוכרת, מברמנת באולם עדיה ונחשבת לאחת היפות בעיר. כתבת הנוער שלנו ערכה איתה שיחה קצרה. /File/335709

 היי, ספרי קצת על עצמך, בת כמה את,  מה את אוהבת לעשות?
 "אני בת 22, ברמנית באולם עדיה בעיר, למדתי בגינסבורג האלון , מדגמנת לכל מיני עסקים: חברות בגדים, עסק של תלבושות חינה , הפקות איפור ושיער, מדגמנת לניינטי ניין , חנות אינטרנטית של בגדים, מדגמנת גם לשרית ויקטוריה חנות בגדים שבלב יבנה, גם לאופנת בגדי ים
ולחברת קוסמטיקה, אוהבת לבשל , אוהבת מאוד ילדים".

איך התחלת לדגמן, כבר בתור ילדה היית יפה מאוד?

 
"תמיד אמרו לי שאני ילדה יפה אבל לא התעסקתי בזה , אהבתי לרקוד ורציתי בכלל להיות רקדנית.  בגיל 17, קיבלתי הצעה להפקת איפור ושיער. 
אני  לא גבוהה  וזה קשה לדגמן שאת 1.62, אני חושבת שאם הייתי מעל 1.70 הייתי מנסה את עצמי במקומות יותר גבוהים, אבל עניין הגובה  מוריד לי את הביטחון, למרות שיש גם דוגמניות נמוכות כמו אגם רודברג ורוסלנה רודינה והן דוגמניות ממש מצליחות למרות הגובה שלהן". 


אמרת שאת אוהבת ילדים, היית רוצה לעבוד איתם בעתיד?


/File/335710"אני מחכה לתחילת הלימודים באוקטובר, אלמד קרימנולגיה ואעשה תואר , זה הדבר היחיד שמעניין אותי. כרגע אני רוצה להתפרנס ולעשות מה שאני אוהבת, אבל החלום שלי הוא בכלל לעבוד עם בני נוער בסיכון, זה נראה לי מאתגר וחשוב, מאוד חשוב לי לתרום".

פרוייקטים קרובים שאת אמורה להשתתף בהם..
"הציעו לי להשתתף בקליפ של זמר מתחיל , אבל זה יקרה רק בסוף יוני, אני עובדת לבד, ללא סוכן, פונים אליי דרך המייך, הפייסבוק והאינסטגרם. יש גם חברות מחו"ל ששולחות לי מוצרים בדואר ומשלמות לי כדי שאצטלם איתם ואפרסם באינסטגרם". 


 

/File/335711לכל אלה שתוהים, אז מצטערת לאכזב אבל תמרה נמצאת כבר זמן רב בזוגיות..
"קוראים לו עומר, הוא גר ומשחק כדורגל בהפועל כפ"ס , כמובן שאני לא מפספסת אף משחק."