'אינטראקט-יבנה' - מחלקת הנוער ו'רוטרי-יבנה' מתגייסים למען בית הספר לצרכים מיוחדים 'אופקים'מועדון 'אינטראקט-יבנה' מורכב מבני-נוער הפועלים למען הקהילה תחת הדרכת והכוונת מחלקת הנוער - בהובלת ספיר ירקוני, 'רוטרי-יבנה' - בתיאום טל מימרן. מהות המועדון היא פיתוח מנהיגות צעירה, העצמה של בני הנוער ותרומה לקהילה בה הוא פועל.

בית הספר לצרכים מיוחדים 'אופקים' ביבנה נפתח בשנת הלימודים הנוכחית, בהנהלת דקלה אזולאי-אסרף, והוא נותן מענה לתלמידים בכיתות א'-ג׳ (ובהמשך לגילאים מתקדמים יותר) מיבנה והסביבה.

.

לאחרונה התגייס המועדון למען בית הספר 'אופקים' - והוביל מבצע התרמה של צעצועים ומשחקים עבור חדר המשחקים של בית הספר החדש. במהלך מספר שבועות פנה המועדון לקהילה בעיר בבקשה לתרומות וזו נענתה בגדול כאשר נתקבלו מהציבור מגוון ספרים ומשחקים.

.

בין התורמים המרכזיים יש לציין את שמרית סויסה -מנהלת מתנ״ס 'ליפקין-שחק', ורד נעים-נקש - מנהלת גן 'המלחים',  וחני ויעקב פרי (חנות 'שנייה וחצי').

הבוקר (שני, 6.1) נפגשו בני הנוער עם מנהלת בית הספר במעמד מרגש במיוחד, והעניקו את התרומות לבית הספר. זו פעולה ראשונה מתוך רבות מתוכננות של מועדון 'אינטראקט-יבנה' לטובת בי"ס 'אופקים', ולטובת הקהילה בכלל.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה