יום חילופי שלטון 2018השבוע התקיים בעיר יום חילופי שלטון בו נכנסו נציגי פרלמנט הנוער ותנועות הנוער לתוך הנעליים של בעלי התפקידים בעיר .

במליאה בבוקר עם ראש העיר | צילום : עמרם כהן

השבוע התקיים בעיר יום חילופי שלטון בשיתוף עיריית יבנה, מחלקת הנוער והאגפים השונים בעיר. היום נפתח בסקירה של בעלי התפקידים בלשכת ראש העיר אליה הגיעו נציגי הפרלמנט העירוני ותנועות הנוער שלקחו חלק פעיל ביום זה.בביקור במערכת הפנאומטית | צילום : עמרם כהן

ראש העיר, צבי גוב-ארי פתח את המליאה בבוקר ואמר כי "העיר יבנה נמצאת בתנופה גדולה בארבע השנים האחרונות. יום זה הוא הזדמנות מצויינת להכיר את בעלי התפקידים השונים בעיר. אני מקווה כי מנהיגים צעירים אלו שיושבים לצדי יובילו את העיר והמדינה בתפקידים מנהיגותיים שונים בחיההם ויתרמו לחברה טובה יותר".

במהלך הסיור בעיר | צילום : עמרם כהן

במהלך היום סיירו נציגי הפרלמנט העירוני ותנועות הנוער בחלקיה השונים של העיר והבינו את משמעות התנופה העירונית כשאר הוצג להם הישן אל מול החדש במקומות הנמצאים בתנופת בנייה כגון רחוב הדרור, שכונת "נאות שמיר" וכו'. הם ביקרו במערכת הפנאומטית - מערכת פינוי האשפה בשכונה הירוקה ובכך למדו על הפיכתה של יבנה לעיר ירוקה בכ-10 השנים האחרונות. כמו כן, הם סיירו באגף החינוך ובאגף הרווחה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה