מתכננים ילד? מרפאה לייעוץ גנטי בקרבתכםהמרפאה החלה לפעול בחודש האחרון ב"הלל יפה" ומאפשרת לנשים ולזוגות לפני היריון ובמהלכו לקבל ייעוץ גנטי- גינקולוגי קרוב לבית

במסגרת הרחבת השירותים הניתנים לנשים במחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה, נפתחה במהלך חודש דצמבר 2016 מרפאה חדשה לייעוץ גנטי גינקולוגי. המרפאה מנוהלת על ידי פרופ' אריה דרוגן, גינקולוג בכיר ומומחה בגנטיקה רפואית ובאבחון טרום לידתי של מומים בעובר, בעל ותק וניסיון רב בתחום הגינקו-גנטי. בין היתר, הוא בוגר בי"ס לרפואה הדסה הר הצופים, שהתמחה ברפואת נשים ומיילדות בבי"ח רמב"ם וגנטיקה רפואית ובאבחון טרום לידתי. הוא חבר בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה בתחום של מיילדות וגנטיקה.

המרפאה עוסקת בייעוץ גנטי ומיועדת לנשים ולזוגות מעוניינים במידע רפואי אודות הסיכון לקיום מחלה או מומים (צילום: shutterstock)

-

המרפאה עוסקת בייעוץ גנטי ומיועדת לנשים ולזוגות הנדרשים/ מעוניינים במידע רפואי אודות הסיכון לקיום מחלה או מומים בעובר בטרם הכניסה להיריון, וכן במידע על טיבן של בעיות או מומים המתגלים במהלך ההיריון, כמו גם מידע אודות אפשרויות האבחון והטיפול בעובר וביילוד. המטרה היא לאפשר החלטה מושכלת באשר להמשך תהליך ההיריון והלידה, או בטרם ההיריון.

פרופ' מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות אומר כי "אנו עמלים כל העת על מנת לאפשר לנשים ולזוגות הבאים בשערינו טיפול מיטבי בכל נושא הקשור להיריון וללידה – לפני, במהלך ואחרי. השירות החדש, מאפשר לנו להרחיב את סל השירותים הקיים כך שמטופלינו יקבלו שירות נוסף, חיוני ונדרש, "קרוב לבית".

ההגעה למרפאה היא תוך הצטיידות בהפניה מהרופא המטפל בקהילה וכן בטפסי התחייבות מהמבטח הרפואי (עבור ייעוצים הנכללים בסל הבריאות). התיאום לתור לשם ייעוץ גנטי הוא באמצעות מוקד זימון תורים של מרפאות החוץ של המרכז הרפואי בטלפון: 04-6304252.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה