שי חג'ג'

איך שומרים על השגרה בימים אלה?

"ימים לא קלים, בכל פעם יש עדכון והנחיות חדשות ממשרד הבריאות, יש לחץ ובהלה, אבל בעזרת השם נעבור כל המדינה את זה ואני מקווה מאוד שלא יהיו מתים בקרב תושבי המדינה שלנו. כרגע יש איסור מוחלט לקיים אימונים מליגת העל ועד ליגה ג', אני ועוזר המאמן שלי יאיר אבוחצירא שלחנו לשחקנים תוכנית לשמור על כושר, בנוסף אני מקיים אימונים אישיים לשחקנים בקבוצות של שניים או שלושה שחקנים ואמרתי לשחקני בית"ר יבנה שמי שיהיה מעוניין שיודיע לי. נעשה הכל על מנת "למזער" נזקים במידה ויוחלט להחזיר את הליגה לפעולה".

איך מתוכננים לעבור האימונים בהתאם למגבלות?

"אני ויאיר עוזר המאמן עובדים ימים ולילות להצלחת הקבוצה וכשאין אפשרות להתאמן כקבוצה אז מתוך דאגה לשחקנים שאין באפשרותם להיות בחדר כושר או לקיים אימון לבד אני בתור המאמן ויאיר העוזר מאמן החלטנו לקחת על עצמנו את הרעיון, הכל על מנת למזער נזקים ולתת לשחקנים להיות בדריכות וכושר לכל החלטה שלא תהיה".

"בשמי ובשם מועדון הכדורגל בית"ר יבנה אני מאחל לתושבי יבנה ומדינת ישראל בריאות איתנה, שכולנו יחד נדע לשמור על עצמנו והקרובים שלנו ובעזרת השם נדע ימים טובים ונחזור לשגרה החיים בהקדם האפשרי, אמן. חשוב שנמשיך להישמע להוראות והנחיות של משרד הבריאות והממשלה". סיכם המאמן.