סגלוביץ'. "הכל תלוי בנו"

החלום עדיין קיים. אליצור יבנה יצאה למשחק חוץ סופר קשה מול הפועל גליל עליון צפת כשברור לכולם מי הפייבוריטית במשחק הזה, אך אין זה אומר שהקבוצה של שי סגלוביץ' ויתרה מלכתחילה.

המארחת פתחה את המשחק בצורה טובה מאוד והצליחה קצת לברוח לאליצור, שהתעשתה לקראת סוף הרבע שהסתיים לבסוף ביתרון 17:22 לגליל. ברבע השני אליצור ניסתה להתקרב אך גם את הרבע השני הפסידה ובמחצית הפער גדל לכדי שמונה נקודות כאשר לוח התוצאות הראה על 37:45 למארחת.

את הרבע השלישי אליצור הצליחה לנצח ולצמק את הפער לנקודה אחת, אבל ברבע המכריע כבר נגמר לה הכוח וגליל עליון עלתה במטרה לדרוס, מה שבסופו של דבר הוביל לתוצאה הסופית של 78:90 לגליל. החבורה של שי סגלוביץ' הראו שיש להם מה למכור גם מול הקבוצות החזקות של הליגה ובהחלט אפשר להיות אופטימיים לקראת הפלייאוף העליון, במידה ואליצור אכן תסיים את העונה בין שמונה הראשונות.

" היינו ביום לא מספיק טוב התקפית וחבל, אבל לא רוצה לשקוע במחשבות על המשחק הזה", הודה המאמן בסיום, "היסטוריה מבחינתנו והפנים שלנו קדימה לכפר סבא. אני קורא לכל מי שאוהב כדורסל בעיר לבוא ולתמוך בשחקנים כי זה מאוד חשוב להם ונותן להם עוד כוחות להביא את הניצחון".

ברנדון אדוארדס הצטיין בשורות אליצור יבנה כאשר קלע 17 נקודות והוסיף עוד עשרה ריבאונדים. קרים ג'אמר קלע 15, יריב עמירם הוסיף 14 נקודות ושישה ריבאונדים, גם גילינסקי קלע 14 ומסר 10 אסיסטים. יאנגר קלע 4, ניסים במשחק לא טוב סיים עם 4 נקודות בלבד כמו גם יובל רחמילביץ'. אלעד הופמן קלע רק 2, יוני דוד הוסיף נקודה בלבד.

"הפלייאוף היה ונשאר תלוי בנו", אמר המאמן שי סגלוביץ' על הפלייאוף, "נצטרך לעשות את העבודה אצלנו בבית מול קבוצה מאומנת ועיקשת שגם נגד הוד השרון הוכיחה את זה. אני רוצה להתרכז אך ורק בנו ונצטרך לבוא במיטבנו כדי לנצח ולהיות בפלייאוף. בסופו של יום זו המטרה שלנו מתחילת העונה ואני מאמין שנעמוד בה ואז נחשוב הלאה".

במחזור האחרון והמכריע תצטרך אליצור יבנה להשיג ניצחון קריטי וחשוב על הקבוצה החלשה בליגה, הפועל כפר סבא, במשחק שאמור להסתיים בניצחון מוחץ של אליצור שגם יעניק לה מקום בפלייאוף העליון והישג מרשים לקבוצה שרק אשתקד ניצלה בקושי מירידה.