יוגב בן סימון - יעמוד על הקווים גם הפעם

לאחר שגברה ביום שני האחרון 0:3 על מכבי קביליו יפו והעפילה לסיבוב ז' בגביע המדינה, תצא מכבי יבנה למשחק חוץ קשה באזור מחר (שישי, 14:30) ותנסה לחזור למסלול הניצחונות גם בליגה, זאת לאחר שלא ניצחה בשני המחזורים האחרונים והחלה לאבד גובה.

יוגב בן סימון, ששוב יעמוד על הקווים (בדרך כלשהי) עשוי להמשיך עם אותו הרכב שניצח את קביליו יפו, עם שינויים מינוריים. עם זאת, שרון גורמזנו, שריצה עונש הרחקה, יוכל לשוב לסגל של המאמן הזמני, שכבר הפך לכמעט קבוע.

בינתיים, בהפועל אזור עשו כמה רכישות מעניינות לאחר שהקבוצה פתחה בצורה קטסטרופלית את הליגה כאשר החתימה את אקס מכבי יבנה, דור הרשקוביץ' שכזכור עזב את הקבוצה לאחר מספר מחזורים אשתקד. גם קובי כהן מועמד לחזק את המועדון שכבר הספיק להיפרד ממאמן אחד העונה.

ביבנה שומרים על אופטימיות לקראת המשחק: "זה משחק שאנחנו חייבים לנצח, כולם יודעים את זה, אבל אף פעם לא קל לשחק באזור. זה מגרש קשה וגם הקבוצה עיקשת, נצטרך להיות חכמים ולנצל את נקודות התורפה שלהם".

בנושא אחר, בהגרלת גביע המדינה שנערכה במשרדי ההתאחדות לכדורגל נקבע שמכבי יבנה תשחק מול הפועל אשקלון מהליגה הלאומית בסיבוב ז'.