קבוצת הנשים

בשנה שעבר אליצור יבנה כבר התמודדה במעמד חצי גמר גביע האיגוד לנשים אך נוצחה על ידי מכבי רעננה שזכתה גם בגביע. כעת, מאמינים באליצור, כי הבנות יעשו את זה ויעפילו לגמר שם תתמודד מול הפועל גלבוע או הפועל כאוכב.

אליצור יבנה מדורגת במקום השני בטבלת הליגה הלאומית עם מאזן של 13 נצחונות ו-5 הפסדים. הקבוצה ניצחה השבוע בבית את בני יהודה 56-51 ונמצאת במומנטום מצוין. משחק הגומלין יתקיים במוצ"ש הבא, 14.3 בהיכל הספורט ברמת השרון

בקבוצה משחקות שחקניות בעלות ניסיון כמו הדר רפאל, ולדיסלבה אברמוב, לי קפיטולניק, מורן שטרית, חנה הללי, מאיה מדרי לצד שחקניות צעירות  המשתלבות בהצלחה בקבוצה.  באגודת אליצור יבנה מקווים כי קהל רב יגיע במוצ"ש לעודד את הקבוצה בדרך לגמר.

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר הקבוצות והשחקניות בליגות הכדורסל בהובלת המנהל המקצועי צחי בודביקה בשיתוף המחלקה לספורט בעיריית יבנה בראשותו של שאול דוד. באגודה למעלה מ-300 כדורסלניות בגילאי 6 עד 40 המביאות כבוד לספורט בעיר.

אמיל אליונסקי, מאמן הקבוצה: "עשינו כברת דרך יפה בליגה ובגביע עד כה. אני מקווה כי נדע להתעלות ולהעפיל למעמד המכובד של גמר גביע האיגוד. הקבוצה מתאמנת בצורה מאד רצינית ומקצועית והתמיכה של כל הסובבים גדולה ומשמעותית. אני מזמין את הקהל היבנאי לבוא ולפרגן לקבוצה שלנו".