בית"ר יבנה בדרך לאילת

אחרי כמעט חודש וחצי של הכנה אינטנסיבית, בית"ר יבנה תפתח מחר (שישי) בשעה 13:00 במגרש באילת, את עונת 19/20 באופן רשמי כאשר תתארח אצל בני אילת המקומית, שעד לא מזמן הייתה קבוצת ליגה א' לגיטימית ורוצה לחזור בסוף העונה למקומה הטבעי.

עוד לפני כן, הבית"רים מגיעים במצב רוח מרומם לאחר שבשבוע שעבר הצליחו לעבור שלב בגביע המדינה לאחר ניצחון דרמטי בדקה ה-119 של ההארכה. תהל אלבז ושקד בן ישי (צמד) כבשו ליבנה, לאחר שהקבוצה חזרה מפיגור 2:1, איזנה ל-2:2 לפני ההארכה ובסוף כאמור, דקה בלבד לסיום, הצליחה לכבוש את השלישי ולהעפיל לשלב הבא בגביע. "אני גאה בשחקנים על הלחימה והנחישות עד הדקה האחרונה", אמר המאמן לאחר המשחק, "אנחנו כבר עם הפנים לאילת".

וחלף לו שבוע – והנה בית"ר יבנה יוצאת לה לאילת לקראת המשחק החשוב עם פתיחת העונה, כשכולם כמובן רוצים להתחיל ברגל ימין באחד המגרשים הקשים בליגה (ואולי בארץ) שמאופיין ברוחות חזקות ומהתלות. השחקנים ישתכנו בסוף השבוע הקרוב במלון אסטרל נירוונה ויקוו לחזור ליבנה עם תוצאה טובה.

"כל הכבוד לבעלים דנה ואשר שיטרית אשר דאגו למו לסופ"ש במלון על מנת שהקבוצה תגיע מוכנה בצורה הטובה ביותר למשחק", אמר המאמן שי חג'ג'. "השבוע הקבוצה התמקדה בהכנה מנטאלית למשחק, בנוסף היה גם אימון מיוחד להתמודד עם הרוחות שיש במגרש".

בקבוצה מאמינים שאפשר לחזור עם יותר מנקודה מהמשחק מול אילת ובאים ממוקדת לפתוח את המחזור הראשון ברגל ימין. שיהיה בהצלחה!