נועם מטלון. רוצה עלייה רביעית

את כל העונה האחרונה פספס מטלון עקב פציעה בכתף והעונה הוא "מתקמבק" בפרקט בשבזי. למטלון יש הישג יוצא דופן של שלוש עליות רצופות מהלאומית לליגת העל עם הקבוצות בהן שיחק והוא נחשב לווינר לא קטן שיכול להכריע משחקים "בצ'אקה" אחת מחוץ לקשת. מדובר בשחקן עם המון שקט נפשי שעונה טובה שלו יכולה לקחת את יבנה גבוה מאוד. למרות הסגל היחסית צנוע של הקבוצה אומר מטלון כי מבחינתו המטרה היא צמרת וכן, גם עלייה באה בחשבון.

נועם, גם עכשיו כשאני מדבר איתך אתה עובד על הגוף?

"כן, תמיד חשוב לעבוד על הגוף, על הידיים. אני חוזר לעצמי והאמת שאין לזה קשר לפציעה בכתף אלא אני משתדל לעבוד על כל הגוף ולהתחזק"

מה קורה עם הפציעה?

"אני מרגיש ממש מצוין. אני החלמתי האמת עוד באמצע העונה שעברה ואפילו התלבטתי אם לחזור לשחק לקראת סיום העונה אבל העדפתי בסוף שלא ועכשיו אני מרגיש ממש טוב ואני בטוח שיראו את זה על המגרש"

ביום שחתמת אמרו לי במועדון שהחתימו ווינר

"אני לא יודע אם ווינר אבל בשלוש עונות שהייתי בלאומית עליתי ליגה עם שלוש קבוצות. אני יודע שעשו פה קבוצה מצוינת אחרת לא הייתי בא לפה ואני מאמין שאפשר לעשות פה דברים יפים. בדיבורים לא עושים כלום ובאנו לעבוד"

מה באמת הציפיות?

"אני חושב שברור להיות בצמרת וכל שחקן שנמצא בלאומית יש לו שאיפה לעלות עם הקבוצה שלו. השנה יש לא מעט קבוצות איכותיות וקבוצה שתשחק ביחד היא הקבוצה שתצליח"