-לפני הכול מזל טוב ענקי לאחד האוהדים השרופים של יבנה, אורן מזרחי שהפך ביום שלישי אבא לבן בכור. פורטונה מוסרת לו ולאשתו הילה איחולים לבביים ושיזכו לגדלו בנחת.

-מזל טוב גם למאמן קבוצת הנוער ואחד מגדולי שחקני מכבי יבנה דדה בר כליפא, שחגג במוצאי שבת 42 חורפים. בר כליפא אמר שהמתנה הכי טובה שקיבל היא הניצחון של חניכיו בשבת על שמשון ת"א.

-עוד מזל טוב אבל בהקשר אחר, יותר מקצועי. רפי דיין (פומיקי) סיים בהצלחה יתרה את לימודי ראיית חשבון.פומיקי. במשפחה מחכים לתואר השני עכשיו כשיבנה תרצה להחתים שחקנים היא תדע למי לפנות.

-מזל טוב אחרון ודי. אסף איטח חגג יום הולדת 31 בדיוק ביום שלישי במשחק הגביע. איטח, שרוב עבודתו מעבר לים, אוהד את הקבוצה בכל מקום ובכל מדינה, ומשקיע לא מעט על מנת להגיע מדי פעם למשחקי הקבוצה. בלי שום ספק אוהד אמיתי. מזל טוב.

-אחרי שעקבנו באדיקות אחרי החלמתו, משמח ביותר היה לראות את אלי הלוי חוזר במהרה לאיתנו ומגיע למשחק בוינטר.אלי הלוי. כמה טוב שחזרת אלינו רק בריאות.

-כיאה לפורים, היו כאלה שהגיעו לטריבונות מחופשים, כולל הילד החמוד שנראה כשף מקצוען. כן ירבו.שף צעיר ביציעי יבנה

-הילדים החמודים ליאב ארנטל ועומר בן אבו אוהדים, שימו לב, את מכבי יבנה וגם את אליצור יבנה. מה שנקרא לויאליים לעיר.

-ממש בתמונה ספונטנית הצליח חסדאי התותח לתפוס את בנות משפחת בן חיים (והאחיין) המורחבת, שידועה בהגעתה לכל מקום.ממן קולה, החברים בירה

-אי אי אפשר כמובן בלי משהו מקריית שמונה.האחות האחיין האמא והדודה של תומר בן חיים. מפגש משפחתי פורטונה גילתה באמצע מסעדה בעיר את ניסים ממן, אבי זוזוט וחברים פותחים שולחן לתפארת רגע לפני משחק הגביע. לפני כן סיפרו ממן וזוזוט כי ביקרו במירון ובקבר רבי טרפון. צדיקים.

-ממן אגב התקשה ליהנות מהמטעמים שעל השולחן אחרי שטחן כל הדרך ביסלי בכל הסוגים והטעמים. כנהג של החבורה הוא גם הקפיד לא לגעת באלכוהול.

כמובן שזה רק טעימה קלה.. המשך המדור בעיתון "יבניתון" מחר בעמ' 112-113