אחרי ההלם של המשחקים האחרונים, חזרה קבוצת הנוער של מכבי יבנה למסלול הנכון כאשר ניצחה בביתה 0-1 קטן את מכבי באר שבע. קטן אבל גדול. נכון שזה לא היה הניצחון הכי משכנע בהיסטוריה של המועדון, אבל אחרי החודש האחרון כל ניצחון שווה הרבה.

מאבקי הצמרת לקחו משחקניו של ניסים גיטר לא מעט כוחות ועכשיו, אחרי שהקבוצה יצאה (ככל הנראה) ממאבק העלייה (לאור הריצה הבאמת מטורפת ונטולת הרסן של נס ציונה), הגיע הזמן ליהנות מכדורגל ולחזור לשחק כפי שהיה בתחילת העונה. יעיש. שער שני העונה

לגיטר יש לא מעט בעיות בשלב הזה של העונה. שחקנים בכירים שהתגייסו (תמיר מבורך), שחקנים מורחקים, שחקנים פצועים וקאדר דליל במיוחד, אבל גם המאמן יודע שעם תירוצים לא הולכים לשום מקום, אז הוא ביקש משחקניו דבר אחד. להיות משוחררים. לשחק כדורגל כפי שהם יודעים.

בשבת האחרונה אירחה יבנה הצעירה את מכבי באר שבע ותקפה אותה לכל אורך המשחק, אך ללא הועיל. בדקה ה-62 חל המפנה במשחק. קפטן הקבוצה עידן שטרית עלה לכדור גובה בהגנה ונחבל בפניו משחקן היריבה. שטרית נפגע באפו ופונה באמבולנס לבית החולים. לא נעים בכלל. רק לקראת מועד המשחק הבא יוחלט האם הבלם המצטיין של יבנה יאלץ לנוח מספר שבועות או שיוכל לשחק עם מסכה על פניו.

את מקומו של שטרית על הדשא תפס עידו יעיש. דקה לאחר מכן יעיש עשה מבצע נאה ביותר בתוך הרחבה וכבש את השער המיוחל לטובת היבנאים, למעשה השער היחיד במשחק, 0-1 בסיום. אז יבנה ניצחה אמנם בדוחק, אבל ניצחון שאמור להחזיר לקבוצה את הביטחון שהם כה זקוקים לו. עידן שטרית בדרך לבי''ח. בחור חזק, יחזור לשחק מהר

מאמן הקבוצה ניסים גיטר אמר בתום המשחק: "בוא נודה על האמת, החשש ממשחק רביעי ללא ניצחון היה קיים ולכן אני שמח שהבחורים עשו את העבודה. אני מאוד מקווה שזה ישחרר אותם וייתן להם לשחק חופשי, כמו שהם יודעים".

המרחק מהמקום הראשון גורם לך להסתכל אחרת על המשך העונה?

"תראה, נס ציונה עושה עונה ענקית. הם רצים ולא עוצרים. אני בהחלט מסתכל קדימה וחושב יותר רחוק. כבר התחלתי ללכת למשחקים של נערים א' ורוצה לראות את חומר השחקנים שיעלה לקבוצת הנוער בשנה הבאה".

בשבת תצא יבנה למשחק חוץ מול הכח רמת גן ממרכז הטבלה. משה אבוחצירא יחזור לשחק לאחר שנעדר שלושה משחקים בשל הרחקה.