מכבי יבנה לא הגיעה עדיין לליגה. אחרי המחזור השני ניתן להגיד שגם הפעם (בדיוק כמו שבמחזור הראשון נגד נס ציונה) הקבוצה הציגה יכולת חלשה, נטולת ברק ובעיקר חסרת מחץ בהתקפה. בסך הכל 50 אוהדים הטרידו עצמם להגיע לאצטדיון לויטה בכפר סבא וראו בעיקר שתי קבוצות משעממות רצח עד כדי שכך שרק מקורבי השוערים יכולים היו להיות מרוצים מהמשחק והתוצאה. איך אמר אחד האוהדים "אנחנו לא צריכים לצום בכיפור, כבר קיבלנו את התיקון שלנו לכל העונשים שלנו השנה"
המשחק עצמו התחלק לשניים. בחצי הראשון יבנה שלטה, רכבה על המארחים מכפר סבא אך לא הצליחה להגיע לאף הזדמנות ממשית. בחצי השני היו אלה המארחים ששלטו יותר והגיעו לפחות לשתי הזדמנויות שהיו חייבות להיגמר ברשת אבל הניסיון העצום של השוער היבנאי גליל בן שנן הציל את יבנה מספיגה והפסד מביך. לא כל כך מובן מדוע פתחה כך יבנה את העונה. דווקא ההתקפה היא זאת שאמורה לתת את הטון עם לא מעט שחקנים מוכשרים אבל בשני משחקי הליגה עד כה היא הגיעה להזדמנות אחת גדולה של יוני רביבו שבעט לגופו של השוער. גם ההתעקשות על אביחי וודג'ה הצעיר אינה מובנת. הוא היה החלש בשורות יבנה ולמרות הכישרון הרב, לפעמים חילוף כזה יכול להעיר את השחקן וגם את הקבוצה כולה. ההגנה מצד שני הייתה טובה. לספוג שער אחד בשני משחקים זה בסדר גמור ואפילו ראוי לשבח. אם זה יימשך ככה ביבנה יכולים בהחלט להיות מרוצים ממשחק הגנה משובח. אם מפשים שחקן שדה שהיה טוב ביבנה אז ניתן לציין את עמית לוגסי שהיה לא רע בכלל, חילץ כדורים והיה המנוע בקישור האנמי של הקבוצה. חובה לציין כי ציון אזולאי לא שיחק עקב פציעה ועומר חזום הבלם יצא מוקדם מאוד מהמשחק, אותו החליף אדיר פיניש הצעיר ממחלקת הנוער שהציג משחק שקט ורגוע במשחק הבכורה שבהחלט יכול להסתכל עליו כמוצלח.
כעת, עם נקודה אחת מתוך שש, מגיעה הפועל כפר שלם ליבנה. הקבוצה הדורסנית מדרום תל אביב מעמידה השנה קבוצה חזקה לעלייה ויהיה מעניין לראות את יבנה עם האתגר הבאמת קשה הזה. ביכולת הנוכחית, אין יותר מדי למה לצפות