עם הרבה קושי, החמצות ויריבה חלשה, הצליחה בית"ר יבנה לעלות על לוח המנצחות של דרום ב' ולהשיג נקודות ראשונות העונה. בית"ר יבנה אירחה באצטדיון העירוני ע"ש ג'קי לוי ז"ל, את עירוני בית שמש. מדובר ביריבה שממעטת להתאמן וולא כל תקציב. מאידך, ביבנה הבינו כי אם במשחק הזה הם לא ינצחו, מצבם בכי רע. במשך 90 דקות, 100 צופים מקומיים ויצחק בן יצחק אחד, ראו את יבנה שולטת בצורה אבסולוטית אבל לא מצליחה לשים את הכדור ברשת.  פעם אחר פעם פוגליטו השאיר כדורים נפלאים לחלוצים שבעיקר בעטו לגופו של שוער היריבה או החוצה. אז מצד אחד טוב שהקבוצה מגיעה למצבים קורצים ברחבה אבל מצד שני, צריך גם להכניס את הכדור לרשת. במשך 90 דקות התסכול אכל את אנשי יבנה כשבית שמש בעיקר מנסים לשמור על אוויר ולא להתמוטט מעייפות. בתוספת הזמן זה הגיע ומהמקום הכי לא צפוי שיש. הבלם עומרי זראי עלה לאחת ההתקפות האחרונות במשחק, קיבל כדור על סף רחבת ה 16, נכנס פנימה ובעט עם כל הלב בחצי גובה לפינה הרחוקה. השוער, עם כל הרצון הטוב , לא הצליח להגיע לכדור שנכנס פנימה וגרם לכל הקבוצה לקפוץ משמחה וזה 1-0 קטן-גדול.

אחרי שני הפסדים בתחילת העונה, ביבנה בהחלט יכולים לנשום לרווחה עם שלוש נקודות יקרות מפז וגם עליה מעל הקו האדום. גם בקבוצה מבינים כי היכולת הנוכחית לא תספיק מול יריבות הרבה יותר חזקות וכי בית שמש היא קבוצה שתשאיר נקודות לרוב קבוצות הליגה. ביבנה ממשיכים לחפש אחר חיזוק למועדון. יותר מדי שחקנים שיחקו שלא בקו הבריאות כמו דוראל איטח שהיה מצוין אך גרר פציעה ברגל, כמו גם עומרי זראי ורון קופרלי. החלוץ סמואל חאוובל הצטרף ממכבי יבנה אך עדיין לא קיבל הזדמנות על המגרש. בקבוצה מקווים כי גם רותם שרון, שלא מקבל הזדמנות ראויה במכבי יבנה, יחצה את הכביש וישוב לבית"ר . בלי קשר, ביבנה עדיין בודקים מספר אופציות ולמרות הסגל הקצר, לא מוכנים לצרף כל שחקן.

ביום שישי תצא בית"ר יבנה לדרום ותנסה לנצל להמשיך את המומנטום גם נגד מכבי באר שבע. מדובר כמובן ביריבה יותר טובה מאשר בית שמש אבל עדיין זאת כבר לא אותה אחת שהתמודדה בצמרת בעונה שעברה ויבנה בהחלט מסוגלת לצאת מהנגב עם תוצאה מכובדת. בהצלחה