מיד לאחר שריקת הסיום כינס מאמן הקבוצה שי מאור את השחקנים ואת חברי ההנהלה. בשיחה דיבר מאור על איך שהקבוצה נראית, הפנה אצבע מאשימה כלפי שחקנים בכירים שלטעמו לא הראו מחויבות אבל גם כלפי עצמו. מאור החליט לקחת אחריות ולהתפטר מתפקידו לאחר שלטענתו לא הצליח למצות את מלוא הפוטנציאל מהשחקנים אותם בחר. במקום לשחרר את אותם שניים שלושה, החליט מאור לקחת על עצמו את האחריות ולעזוב את המשרה. חברי הנהלת הקבוצה קיבלו את התפטרותו ואחרי מספר מחמאות אמרו לו תודה רבה ולהתראות

 • שי. מה הסיבות להתפטרות?

  " קיבלנו הגרלה קשה בתחילת העונה ואחרי שני משחקים לא משהו התחלנו להתאפס על עצמנו ועשינו כמה תוצאות טובות. ההפסד למרמורק אמנם היה קשה אבל ידענו להתמודד. שני ההפסדים למחנה יהודה ובעיקר לשיכון המזרח הראו לי כי כמה שחקנים בכירים פשוט לא מראים נכונות ומחויבות למועדון. הבנתי שאי אפשר לשחרר כמות גדולה של שחקנים והעדפתי לקחת על עצמי את האחריות ולהניח את המפתחות"

 •  זה לא פזיז מדי?

  " יכול להיות אבל ברגע שהבנתי שאני לא מצליח למצות את מלוא הפוטנציאל העדפתי לפנות את מקומי לטובת מישהו אחר שאולי יעשה את העבודה טוב ממני. אני לא נאחז בקרנות המזבח וטובת המועדון עמדה לנגד עיניי,  אפילו שזה בא על חשבון הפרנסה של הילדים שלי"

 • מה אמרו לך בהנהלה כשהחלטת להתפטר ?

  " הם העניקו כמה מחמאות אבל זה לא באמת משנה לי. אני לא מאמן בשביל מחמאות. חשוב לי להגיד שבהנהלת הקבוצה נתנו לי את הכלים להצליח ויש פה אנשים טובים מאוד. אני משאיר סגל טוב עם בסיס טוב ואני בטוח שהמאמן שיבוא אחריי יידע לעשות עבודה טובה. המקום של הקבוצה הזאת בצמרת ואני בטוח שהיא גם תגיע ליעדים שלה"

 • קיבלת הצעה ממקום אחר

  "ממש לא. אני כרגע יושב בבית. אף קבוצה לא פנתה אליי, בטח ובטח לא לפני ההתפטרות שלי. אני מאמין ביכולות שלי להצליח וחבל לי שזה לא יקרה עם מכבי יבנה כי זה מקום שנכנס לי ללב. אני עוזב בלב כבד אבל זה מרגיש לי הדבר הנכון לזעזע את המועדון על מנת שיצליח בצורה שראויה לו"