אחרי עונה טובה יחסית בבית"ר יבנה, החל רותם שרון את הקיץ אצל האחות הגדולה מעבר לכביש. האימונים היו טובים והמאמן שי מאור יחד עם ההנהלה התרשמו מהשחקן הצעיר. לאחר שחתם על חוזה לא זכה שרון ולו לדקת משחק אחת במדיה של מכבי ואף לא היה חלק מהסגל. בכלל, סביר להניח שרוב אוהדי הקבוצה לא ידעו בכלל שהוא חלק מהסגל הרחב של המועדון. שרון הבין כי הוא חייב לצבור יותר ויותר דקות ובהחלטה משותפת עם אנשי מכבי ולחץ מצדם של בית"ר, החליט לחזור לבית"ר ולסייע לה להישאר בליגה ולפי מה שהוא אומר, אף יותר מכך. כבר על פי שני המשחקים הראשונים רואים כי שרון בסך הכל בן  20, מביא לקבוצתו החדשה-ישנה הרבה מאוד כח לחלק ההתקפי וזה רק ענין של זמן עד שזה יתורגם לשערים ונקודות

- רותם, איך לחזור לבית"ר?

"בית"ר היא משפחה קטנה. תמיד שמח לחזור למועדון כזה, יבנה זה הבית ובית"ר חלק בלתי נפרד מהמסע שלי בכדורגל"

- עזבת את מכבי. ישנה אכזבה?

" ישנה אכזבה קטנה כי בכל זאת זה לרדת לליגה יותר נמוכה אך מצד שני בבית"ר אני אקבל את הדקות החשובות שבמכבי לא קיבלתי בכלל ומקווה מפה להשתפר ולהיות יותר טוב"

- הייתם נראים בסדר גמור בשבועיים האחרונים. מה חסר לכם גם להשיג את הנקודות?

" אני חושב שאנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מהמיקום שלנו בטבלה היום. הצטרפו מספר שחקנים והסגל השתפר. החוסר המרכזי שלנו הוא הניצול מצבים מול השער שאני מאמין ומקווה מאוד שישתפר במשחקים הקרובים"

- בית"ר יכולה לרדת?

"אני לא מאמין שבית"ר תרד ליגה. היא מועדון מספיק חזק כדי להישאר ולשרוד ואפילו להתמודד על פלייאוף עליון"

 

- יצא לך לדבר עם פוגל? איך האינטרקציה ביניכם?

"יצא לדבר עם פוגל לא מעט, בן אדם זהב שהמטרה היחידה שמעניינת אותו זאת ההצלחה של המועדון. אנחנו מבינים אחד את השני ולשנינו אותו יעד, להביא את בית"ר למקום הראוי לה"