בתחילת העונה נפגשו קביליו יפו ומכבי יבנה למשחק אימון. שני המאמנים שי מאור ואורי קרגולה הם חברים טובים ובציניות שחורה טענתי כי בטוח אחד מהם לא ישרוד עד המפגש הפיקנטי במחזור ה 10. כנבואה שמגשימה את עצמה, מאור היום יושב בבית. כל מי שהיה פה בעשור האחרון יודע בדיוק מי זה אורי קרגולה. עם 102 שערים (98 בליגה ועוד 4 בגביע המדינה) ועלייה מופלאה לליגה הלאומית, זכה קרגולה לכל סופרלטיב שקיים והפך לנערץ בעיר, עד עצם היום הזה. מיותר לציין שביבנה מאוד מתגעגעים לחלוץ האימתני שמאז עזיבתו לא נמצא לו מחליף וגם קרגולה לא מסתיר את אהבתו למועדון, חרף עזיבתו העלובה ונטולת הכבוד

קודם כל איך לשחק נגד מכבי יבנה?

"תראה אני לא שמח שאני נפגש איתם בליגה א' כי רציתי להיפגש איתם אבל בליגות יותר גבוהות לצערי הקבוצה לא שרדה הליגה הלאומית"

- מכבי יבנה עברה לא מעט מאז אותה עלייה מדהימה. עקבת אחרי הקבוצה?

" עקבתי בכל יום בכל משחק בכל השנים הללו עקבתי בהחלט וראיתי את התוצאות וכמובן חבל לי שהם ירדו ליגה"

- עם 102 שערים לזכות המועדון עזבת בקול ענות חלושה. מרגיש אכזבה מההתנהלות מולך?

"תראה עליתי עם הקבוצה ליגה נתתי את כל כולי למועדון ציפיתי להמשיך ואכן התאכזבתי אבל היום שאני מאמן אני רואה דברים אחרת ומבין שאם מקצועית לא האמינו בי זה בסדר לסיים את הרומן ולהביא שחקנים יותר טובים ככה זה הכדורגל והיום אני מבין אותם בהחלט, לגבי ההתנהלות לא היה משהו שהייתי אמור להיפגע נפרדנו בצורה יפה ומכובדת ועד היום אנחנו חברים אני וחיים וגם יוסי אי אפשר לשכוח תקופה כזו בגלל שלא המשכתי "

הנדוניה היחידה שנשארה לקרגולה ביבנה היא כמות החברים הגדולה שיש לו בעיר. הוא מתמצא בכל מה שקשור ליבנה ונמצא בקשר עם הרבה מאוד אנשים/ אוהדים שמלווים אותו עוד מיומו הראשון במועדון. עכשיו הוא פוגש אותם כיריב. אחרי שהיה עוזר מאמן ביפו, קיבל במהלך העונה הקודמת את הקבוצה אחרי שמאיר סומך עזב. הבולגרים מיפו הביעו הערכתם והעונה הזאת היא כבר הקבוצה שלו שהוא בנה וגם הוא יודע שהחיים ככוכב על הדשא רחוקים שנות אור מהחיים כמאמן על הקווים

- יחד עם זאת אתה נמצא בקשר עם מספר אוהדים. נראה שנכנסת ללב של כמה וכמה אנשים פה

"לגבי האוהדים יש כמה שעד היום אנחנו חברים קרובים ואני בקשר איתם ומסתבר שהם לא אוהדים כבר אלא הפכנו אכן לחברים"

 

- בתור שחקן היית קפטן אהוב. בתור מאמן אתה מבין שהחיים אחרים לחלוטין על הקווים. אוהב את זה?

"כשחקן תמיד הציפיות היו גבוהות ותמיד עמדתי ביעדים שלי כמאמן אני בעונה שניה כמאמן מאוד אוהב את זה ורוצה להצליח יכול רק להודות לבורא עולם ולהנהלת יפו  שעזרו וכמובן מאיר סומך שדחף אותי להמשיך לאחר התפטרותו , להיות מאמן ראשי אחרי שנה מהפרישה"

- בקיץ בטרום עונה דיברנו בציניות שיש מצב שאתה או שי לא תשרדו עד המחזור העשירי וזה אכן קרה. בטח דיברתם. מה דעתך על ההתפטרות שלו?

"אני חושב ששי מאמן טוב אחד הטובים בליגה ולדעתי היה צריך להמשיך"

 

-שאלה אחרונה. יפו או יבנה? איזו קבוצה יותר חזקה?

"תראה מכבי קביליו יפו החליטה השנה להצעיר את הקבוצה ולשלב מספר שחקנים צעירים ומוכשרים וגם ממחלקת הנוער בתקציב שפוי  זה צעד מבורך ולטווח הארוך ישתלם למועדון , מכבי יבנה קבוצה טובה מאוד אבל אני אכין את הקבוצה שלי בדרך שלי וננסה לעשות תוצאה טובה בכל מצב התוצאה כתובה למעלה ומה שכתוב יהיה לטובה, אמן"