אחרי הרבה מאוד שינויים פרסונליים, נראה כי בית"ר יבנה מתחילה להיכנס לתלם. השורות מתחילות להתייצב וככה גם נראית הקבוצה. תצוגת התכלית מול עירוני מודיעין היא כנראה הספתח של עתיד טוב יותר להמשך העונה. מי שהוביל את הקבוצה במרכז השדה היה עמיחי יעקב שמעבר לשני השערים שכבש, לקח מנהיגות והיה הברומטר שחילק את כדורי העומק. אחרי שנים לא קלות בבוגרים, נראה כי פוגליטו מתחיל ליהנות מכדורגל וזה בעיקר מה שחשוב, התוצאות כבר יגיעו. "קודם כל אנחנו מרוצים מאוד מהניצחון ויותר מהדרך שבה ניצחנו . ניצחון חשוב מאוד שידחוף אותנו חזק קדימה. אני שמח לכבוש ולעזור לקבוצה אבל זה הבונוס שלי, אנחנו משחקים אחד בשביל השני ועוזרים אחד לשני להראות יותר טוב מה שלא היה פה בתחילת השנה. זה לא סוד שלפני שבועיים היינו קבוצה אחרת לגמרי. שחקנים שיחקו בבית"ר יבנה כי לא היו שחקנים אחרים. אם תיקח את כל מי ששיחק פה מתחילת העונה ועד לפני שבועיים  כיום אין לו מקום לא רק בהרכב אלא בסגל של הקבוצה, רמת השחקנים שונה לגמרי, כולם משחקים אחד בשביל השני, אנחנו באמצע תהליך של בנייה משתפרים ונראים טוב יותר משבוע לשבוע ומקווים להמשיך בדרך הזאת"

 

- במה המשחק הזה היה שונה מקודמיו?

"אני אגיד לך את האמת, מהאימון של יום ראשון בתחילת השבוע ידעתי שננצח את המשחק. הקצב באימונים שונה לגמרי, כולם נלחמים על כל כדור אפילו באימון. אין מה לעשות השחקנים באיכות שונה לגמרי ממה שהיה פה עד לפני שבועיים. היכולת הטובה שלנו התחילה כבר משבוע שעבר נגד רהט, שהכדור פשוט לא נכנס ובלי להגיע אלינו לשער קיבלנו גול שלא שיקף את מה שהיה במשחק. אנחנו במגמה חיובית ושואפים להשתפר ממשחק למשחק"

- אתה מרגיש שיש לכם יותר ביטחון? המשחק נתן לכם תיאבון?

"ברור שהקבוצה צוברת ביטחון מניצחונות , אנחנו יודעים מה אנחנו שווים ואני יכול להגיד לך בלב שלם שעם צירוף של עוד 2 שחקנים אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה"

 

- מה המטרות שלכם?

"קודם כל המטרות של הקבוצה היא לקדם את השחקנים הצעירים. איפה תמצא קבוצת בוגרים עם ממוצע גיל 22? ופרגנתי. יש לנו שחקנים מאוד מוכשרים שמקבלים במה , רוב יבנאי מוחלט צעירים שרעבים להצליח וחבל מאוד שלא קיבלו את ההזדמנות בליגה גבוהה יותר. המטרה השנייה היא להתקדם משבוע לשבוע להשתפר, להראות יותר טוב ולהמשיך להציג כדורגל חיובי"