בית"ר יבנה ממשיכה להראות מגמת שיפור בחודש  האחרון והפעם גם הראתה הרבה מאוד אופי. עקב עבודות השזרוע  באצטדיון העירוני, אירחה הקבוצה את מכבי שדרות במגרש המרוחק של קרית מלאכי. הסערה של סוף השבוע לא כל כך עזרה לשתי הקבוצות והמשחק התנהל בצורה מרושלת ונטולת סדר על המגרש. בית"ר יבנה חיפשה להמשיך את המומנטום ולרשום ניצחון נוסף, שלישי במספר, אך לשדרות היו תכניות אחרות וכבר בדקה השביעית היה זה בן חיון האורח שהעלה את קבוצתו ל 1-0 מול נתנאל שטרית. למרות מזג אוויר נוראי, הצליחה יבנה לחזור למשחק דווקא בזכות הקשר האחורי שלה אלי מזוז שבפעולה יפה נכנס לרחבה ובעט שטוח פנימה ולא הותיר לשוער שום סיכוי. אלי מזוז שיחק שנים רבות בקרית מלאכי ובהחלט הראה כי הוא מרגיש משוחרר וטבעי על המגרש הכה מוכר.

עם משחק מבולבל והרבה מאוד טעויות ורוח חזקה, שתי הקבוצות ירדו בתוצאת תיקו שבהחלט משקפת את המשחק, למרות יכולת טובה של היבנאים שלראשונה העונה חוזרים מפיגור ולא מפסידים. עם שבע נקודות בשבועיים האחרונים ביבנה בהחלט יכולים להסתכל קדימה אבל במועדון מקווים להתחזק מצד אחד בשני שחקנים שיהפכו את הקבוצה לאטרקטיבית וטובה ובעיקר עמוקה יותר. יחד עם זאת, ביבנה אמרו השבוע כי הם מעוניינים לצרף ספונסר נוסף שיעזור בהוצאות של המועדון. בבית"ר אמרו כי נותן חסות יעזור בנטל המשכורות וההוצאות השוטפות, אחרת לא ברור איך תסתיים העונה הזאת מבחינה תקציבית. בהנהלת הקבוצה דיברו על העניין המקצועי והכלכלי "אנחנו זקוקים לתמיכה נוספת של ספונסר שיעזור בקיום הקבוצה. דווקא עכשיו אנחנו מתרוממים מבחינה מקצועית ויהי חבל לעצור את זה עקב בעיות כלכליות. נשמח לקבל לזרועות משפחת בית"ר יבנה כל ספונסר מקומי שהפרויקט הזה חשוב בעיניו. יש פה הרבה מקומיים שזוכים לקבל במה נכבדת והיינו רוצים להמשיך במגמה"

 בשבוע הבא תצא יבנה למשחק סופר חשוב בדרום כאשר תתארח אצל מ.ס באר שבע אשר נמצאת 2 נקודות בסך הכל מתחתיה. הפסד של יבנה עלול לדרדר אותה בחזרה לתחתית אך ביבנה כבר הוכיחו כי הם שווים מול כל יריבה בליגה, בטח מי שנחשבת כרגע לקבוצת תחתית. בהצלחה