ככה סוגרים סיבוב. מכבי יבנה רשמה לפני דקות אחדות ניצחון חוץ מרשים במיוחד כאשר ניצחה 2-0 את קרית גת מהתחתית. המשחק שלא התעלה לרמה גבוהה, היה חם במיוחד, בעיקר ביציעים כאשר מספר אוהדים של מכבי יבנה התעמתו מילולית עם אוהדים מקומיים שלקרית גת. אבל אנחנו פה בענייני כדורגל.

מכבי יבנה ומאמנה אלי כהן עושים דברים נפלאים בתום הסיבוב הראשון. הקבוצה ששחררה מספר שחקני מפתח ממשיכה לצבור עוד ועוד נקודות וכעת היא כבר במקום השלישי בטבלה. מספר אוהדים בודדים ראו התקפה יפהפייה של הצהובים כאשר משה אבוחצירא מצא את ציון אזולאי במירה נפלאה שהעביר כדור לעמית פרחי.

הקיצוני הצעיר נכנס לתוך הרחבה ובדקה ה18 כבש את הראשון ליבנאים. במחצית השנייה יבנה לא חששה ולמרות שהובילה המשיכה לתקוף את המארחים החלשים. בקרית גת דיברו לפני המשחק על ניסיון לנצח אותו אבל בדקה ה75 סתם שרון גורמזנו את הגולל כאשר נותר לבדו מול שוער היריבה וגלגל בקור רוח את הכדור פנימה והעניק ליבנה את הניצחון.

המאמן ואלי כהן בהחלט יכול להיות מרוצה מצבירת הנקודות של הקבוצה שלו. מאז הגעתו לפני שבעה מחזורים קבוצתו עדיין לא חוותה הפסד וקצב הנקודות שלה מעורר כבוד, מה גם שהקבוצה טרם התחזקה בחלוץ, לו היא זקוקה נואשות. כהן מוציא את המיטב מחבורת השחקנים שעומדת לרשותו ויבנה מסיימת את הסיבוב בצורה החיובית ביותר ועם מוקש שהסתיים בניצחון ענק.

צפו בשער הראשון של מכבי יבנה

http://www.resporter.co.il/media?vid=1729

צפו בשער השני של מכבי יבנה

http://www.resporter.co.il/media?vid=1731