הדברת חולדות עם מדביר מקצועיהחולדה היא סוג של יונק אשר מוצאו ככל הנראה ביבשת אסיה. עם זאת, כיוון שהחולדה מסוגלת להסתדר ולהתאקלם בנוחות יחסית בכל מקום, היא הצליחה לשרוד כמעט בכל מקום שאליו הגיעה, ככל הנראה באמצעות אוניות. בעבר החולדה היתה, ככל שמדובר באירופה ובארה"ב, סוג של מין פולש. אבל נכון להיום היא הפכה לחלק מהנוף כמעט בכל מקום ברחבי הגלובוס. אף שהחולדה מעדיפה בכל מקרה להימנע ממפגשים מיותרים עם בני אדם ובעלי חיים שעלולים לסכן אותה, היא גם איננה נמנעת מעימות כשהדבר הוא בלתי נמנע ונכפה עליה. מהם המאפיינים העיקריים של החולדה, ההופכים אותה לסתגלנית ברמה הגבוהה ביותר? מדוע הדברת חולדות מתאפשרת אך ורק באמצעות מדביר מקצועי? היכן אפשר להזמין הדברה מקצועית של חולדות?

freepik

המאפיינים של החולדה ולמה קשה להדביר אותה

המאפיין העיקרי של החולדה הוא הפקחות הרבה ותהליך הסקת המסקנות המפותח שלה. מאפיינים נוספים של חולדות הם חוש ריח מעולה, חוש שמיעה יוצא מגדר הרגיל והיכולת להסתגל לחיים גם בתנאים קיצוניים של טמפרטורה, לחות וזוהמה. כבר היו מקרים שבהם נמצאו חולדות חיות בטמפרטורה של שלושים מעלות צלזיוס מתחת לאפס. מאפיין נוסף, חשוב לא פחות משאר המאפיינים בעיקר לעניין ההדברה, הוא התזונה המגוונת של החולדה. החיה המעניינת והמפחידה הזאת יכולה לאכול מזון צמחי, בשר, לחם וירקות, אבל גם סוגים אחרים של מזון, כולל פסולת. החולדות חיות בדרך כלל בקבוצות ומדובר בחיות חברתיות למדיי.

הדברת חולדות הופכת, בגלל כל הדברים שהוזכרו לעיל, לאתגר של ממש. מצד אחד, החולדה יכולה לזהות מזון פוטנציאלי ממרחקים גדולים הודות לחוש הריח שלה. בהיותה חיה חכמה מאד, החולדה יכולה להסיק מסקנות במהירות. אם חולדה אחת מהחבורה אכלה מזון כל שהוא ומתה בעקבותיו, חולדות אחרות יסיקו את המסקנות הנכונות ויימנעו מלאכול שוב את המזון הזה. אם חולדה נלכדה במלכודת, ילמדו שאר החולדות להיזהר מהמלכודת הזאת.

מדביר מקצועי ואיך הוא פועל

רבים טועים לחשוב שהם יצליחו להדביר חולדות באמצעים השגרתיים – הטמנת מלכודות או פיזור מזון רעיל במסלול ההתקדמות של החולדות. למעשה, החולדות לומדות מהר מאד כפי שכבר הוזכר לעיל ויודעות להיזהר. מצד שני, הן מתרבות במהירות וזוג חולדות יכול להפוך ללהקה בתוך זמן קצר מאד. כמעט תמיד אנשים כאלה פונים למדביר מקצועי לאחר שהתייאשו מהמאמצים ללכוד את החולדות או להדביר אותן, או לאחר שננשכו חלילה בידי חולדה. בשלב הראשון, המדביר ינסה ללמוד את כל מה שהוא יכול על החולדות במקום הספציפי שבו הוא אמור לבצע הדברה. הוא לומד את מסלול ההתקדמות של החולדות ואת המקומות שבהם הן אוהבות להתחבא. בנוסף, מהם המזונות המועדפים עליהן במקום הספציפי.

בהמשך מפזר המדביר מלכודות ופיתיונות שונים. כיוון שהחולדות, כפי שכבר הוזכר לעיל, חכמות ולומדות מהר ולא יאכלו רעל שהמית אחת מהחולדות בלהקה, הרעל שהמדביר מפזר הוא כזה המשפיע רק אחרי כמה שעות. כך מנסים המדברים למנוע ככל האפשר מהחולדות לקשר בין המזון שהן אכלו למוות הבלתי נמנע שבא אחריו. לכידת חולדות מבחינת המדביר היא סוג של מלחמת מוחות, שבה החולדה היא יריבה שווה. עם זאת, מדביר מקצועי מצליח תמיד למצוא את הנוסחה שתרחיק את החולדות מהבית או מהמבנה שבו הן התמקמו. רוצים להעמיק את הידע שלכם על הדברת חולדות? מעוניינים להיפטר מבעיית החולדות בבית או בעסק? אתם במקום הנכון שבו תקבלו את הפתרונות הטובים ביותר. צרו קשר כבר כעת באמצעות האתר והמומחים של יוריקה הדברות יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה שלכם לעומק ויגבשו את הפתרון המתאים ביותר במקרה שלכם, אשר ישיג את התוצאות הטובות ביותר.


 
$(function(){setImageBanner('01e8e8fa-64f3-45ff-8951-f78ef1c024b1','/dyncontent/2017/12/12/20467d86-4612-49fd-a8e8-466494a1b637.gif',3015,'',525,78,false,33501);})
$(function(){setImageBanner('b3af4b6d-a10a-4c1b-b291-aea57f123314','/dyncontent/2017/12/12/e9de5294-91aa-4b94-9177-d3c263a77bf6.gif',3011,'',525,78,false,33502);})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה