האורחים שיצאו ביום שני בערב מהיכל התרבות ביבנה, היו מלאי התפעלות והמומי אדרנלין.

באולם עוד הדהדו קולותיהם של תלמידי מגמת המוסיקה של בי"ס גינסבורג ה"אורן", משולבים בקולו החם של מוש בן-ארי.

אכן, היה זה ערב מלא השראה, האולם היה מלא על גדותיו במורים, הורים, תלמידי מגמת המוסיקה לדורותיהם, מנהלת אגף החינוך, רות שרעבי ויו"ר הנהגת ההורים, שמוליק לוי ואורחים נוספים.

היה מרגש לראות כיצד ניצני המגמה, תלמידי חטיבת הביניים, היטיבו לנגן ולשיר ברוב כשרון ואותם השלימו תלמידיה הבוגרים של המגמה בעוצמה, בטחון ווירטואוזיות.

השירים, שעובדו מחדש, ביטאו גוונים שונים בקשת המיתרים המוסיקאלית: קלאסי, ג'אז, פופ ועד רוק עכשווי. מלאכת העיבוד, הבימוי, ההפקה היתה נתונה בידיהם האמונות והאומנותיות של מורי המגמה: נמרוד לכיש, אייל דרכמן, אופירה פינקוביץ בניצוחו של רכז המגמה, קובי שפי.

רבים מן השירים היו של הזמר מוש בן-ארי שהחמיא למוסיקאים הצעירים, "הצלחתם לרגש אותי מאד בערב נפלא ורווי כישרון. היה לי עונג רב להשתתף במופע המוכיח כי למוסיקה הישראלית יש עתיד מבטיח", מוש חתם את הערב בשירה שסחפה את הקהל, אשר קם על רגליו, הריע ופיזז.

מנהלת תיכון ''האורן'', אורית גור-כהן הביעה את הערכתה לתלמידים וסגל המורים ואמרה כי "המוסיקה מהווה מקור השראה, היא יכולה לשמח, להעציב, לספר סיפור. בית הספר ימשיך לפתח את המגמה על מנת שכל תלמידה ותלמיד יוכלו לממש את הפוטנציאל הגלום בהם".