הכיוון האמנותי שהוביל את לכידות הלהקה היה תיאטרון זמר קהילתי-חברתי וכך היה לאורך השנים. הלהקה הופיע במופעים המרכזיים של העיר, ימי שואה, זיכרון, עצמאות ועודכן ובמיוחד הובילה, סגנון ארצי במחזות זמר מקוריים המוקדשים למסרים חברתיים אקטואליים שזכו להוקרה והכרה רבה ברחבי הארץ ובמוסדות החינוך והתרבות.

הלהקה ייצגה את ישראל ואת יבנה בחו"ל וזכתה בפרסים רבים ויוקרתיים בתחום הלהקות העירוניות. במהלך השנים צמחו מתוך משתתפי הלהקות שחקנים ואמנים מוכרים כמו מיכה סלקטר, ענת מגן-שבו, חברי להקת שבק"ס, ניר חלמיש, יניב המגניב, ואף עורכי דין, טייסים, מתכנתים, מהנדסים, רופאים אנשי מחשבים ועוד.

בימים אלה משתתפי הדור החדש של הלהקה, כעשרים וחמישה במספר, מכיתות ז' ועד יב', לאחר שעברו תהליך גיבוש בתחום – השירה, התנועה והמשחק, עובדים במלוא המרץ לקראת אירועי השואה, זיכרון, עצמאות, ובמיוחד מתרגשים לקראת מחזמר חדש- "כבדהו וחשדהו" על פי "הרופא בעל כורחו" של המחזאי הצרפתי מולייר. החבורה החדשה, מלאה ברצון עז להמשיך את המסורת המכובדת והנהדרת שהייתה לסמל ודוגמא בתחום הלהקות שנים רבות. על ההדרכה המוסיקלית אחראי בן אשואל, בימוי שיקו אסרף, תנועה- בטי פבלו,  ייעוץ אמנותי וכתיבה – אריק יעקובוביץ.