בית הספר למחול של הרשת למרכזים קהילתיים שם לו למטרה לקדם את המחול בקרב ילדים ונוער בכל שכבות הגיל. הסטודיו מעודד את ההתנסות הבימתית ומאפשר לרקדנים מגוון רחב של אפשרויות להופיע ולפתח את היכולת האישית, הביטחון העצמי ולסלול את הדרך לעיצוב אישיותו של הרקדן.

 

בית הספר למחול ממשיך לבסס את מעמדו, זאת בעידודו של ראש העיר, צבי גוב-ארי הרואה חשיבות במתן אפשרות לילדי העיר להיחשף לתחומי עניין חדשים, לגלות עולם חדש ולהביא לידי ביטוי את כישרונם. בשנים האחרונות הורחב באופן משמעותי מעגל המשתתפים במסגרות המחול העירוניות תוך שיתוף פעולה פורה עם בתי הספר היסודיים המעודדים את תלמידיהם לקחת חלק פעיל במערך החוגים העירוני.

בית הספר למחול מציע מגוון רחב של סגנונות מחול לילדים מגיל 4 ומעלה, במגוון סגנונות: תנועה לגיל הרך, בלט קלאסי, ג'אז STREET JAZZ, היפ-הופ, פאנקי, ברייקדאנס, פלמנקו,  קומפוזיציה, אימפרוביזציה, רפרטואר ועוד.

 

בבית הספר מספר מסלולי מחול המאפשרים לכל מי שחשקה נפשו בריקוד ובמחול, למצוא את עצמו בשיעור אשר מתאים לאופיו המנטאלי והפיזי.

 

במסלול חווייתי לגיל הרך לומדים תלמידים החל מגילאי 4-6 את כל יסודות המחול והתנועה, החל משיעורי הטרום בלט לגיל הרך, בהמשך אל שיעורי הקלאסי הראשונים המקנים את הבסיס להמשך הדרך בריקוד, דרך מגוון סגנונות. מסלול שיעורים מקצועיים מאפשר פיתוח סגנונות של בלט קלאסי, ג'אז, מודרני, היפ-הופ, פלמנקו, ברייקדאנס ועוד. הרקדנים במסלול להקות ייצוגיות נהנים ממסלול מקצועי בו ניתנים שיעורי חובה כחלק מסל השעות, כל זאת תוך שימת דגש אישי על כל רקדן ורקדנית והתייחסות ממוקדת ליכולותיו האישיים של הרקדן ולסגנון המחול אותו הוא מעוניין לפתח. במסלול זה מתקיימים בין 3-6 שיעורים שבועיים בהתאם לגיל. תלמידי הלהקות מופעים לאורך השנה באירועי העיר, פסטיבלים ותחרויות. בנוסף על השיעורים הרגילים, מתקיימות בסטודיו  סדנאות ופעילויות מחול נוספות, בשילוב עם מורים מהארץ ומחו"ל ונערכים מפגשים בין רקדני הסטודיו למרכזי מחול שונים אחרים בארץ במהלך פסטיבלים ופרויקטים שונים.

 

מנהלת בית הספר למחול, רינת שצ'רב: "בית הספר למחול מהווה בית שני לכל רקדן, התלמידים מגיעים עם המון שמחה, אהבה, רצון ומוטיבציה. בית הספר מאפשר לתלמידים להתפתח הן בפן המקצועי והן בפן האישי, החברתי והחינוכי". שצ'רב מוסיפה כי ''התלמידים עוברים תהליך משמעותי בגיבוש זהותם האישית, מקבלים וסופגים ערכים חשובים ומשמעותיים אשר ילוו אותם לאורך חייהם. בית הספר מעניק את כל הכלים להתמודדות בקשיים הניצבים לאורך תהליך הלמידה כאשר הרקדן עומד במרכז ומקבל את מלוא תשומת הלב". פרטים והרשמה במשרדי הקונסרבטוריון ובית הספר למחול, רחוב גיבורי החיל 1, בימים א'-ה' בין השעות 15:00-19:00,                          טלפון 08-9439491.