צילום: יח"צ

החנות, שמכילה מאות תחפושות המוצעות לקהל היעד ללא תשלום, הוקמה במאמץ משותף של יחידת ההתנדבות באגף הרווחה והשירותים החברתיים ומעגל נשים יבנה, סטוק הצעצועים וגמ"ח ע"ש שימרית תמר עמר ז"ל.

בתוך פחות מיומיים פקדו את החנות למעלה מ-200 משפחות רווחה ואספו לילדיהם תחפושות מרהיבות. הילדים שהגיעו למדוד את התחפושות התלהבו מההיצע ונהנו לדגמן את גיבורי העל דמויות מהאגדות ועוד.

מיחידת ההתנדבות שבאגף הרווחה והשירותים החברתיים אומרים, כי החנות וההיענות לה היא עוד הוכחה לפוטנציאל התרומה וההתנדבות של תושבים מסורים בעיר. ביחידה התרגשו מהמחווה של משפחתה של שימרית תמר עמר, אשר דאגה שהתחפושות יגיעו במשאית ובאופן מסודר, ממויין ומכובד.

עוד אמרו במחלקה שההתגייסות של נשות מעגל נשים יבנה ושל אבי גנדלמן ודורון קנדאבי מסטוק הצעצועים, מחממת את הלב ותרמה לאושר גדול בקרב אלו שלא יכלו להרשות לעצמם לרכוש תחפושות לפורים.

אחותה של שימרית תמר עמר ז"ל, מורן סימנה, הביעה שמחה מהולה בעצב מהצלחת היוזמה ואמרה: "שימרית עזבה אותנו בגיל מוקדם מדי והגמ"ח לזכרה הוא הגשמת חלום וצוואה רוחנית עבור כולנו".

ביחידת ההתנדבות מציינים, כי בשבוע הבא – ביום שני, 19.2.2018, יתקיים יום מכירות בחנות סטוק הצעצועים ביבנה, בו כל ההכנסות ייתרמו למען פעילות לילדי רווחה.  

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו